1. Electrified
  2. All-Electric
Szybka nawigacja
ZELEKTRYFIKOWANY LEXUS

NAPĘD W PEŁNI ELEKTRYCZNY

Pojazdy elektryczne Lexusa dostarczają nieprawdopodobnych wrażeń. Są niemal bezgłośne, niezwykle wyrafinowane i perfekcyjnie wykonane. Na ich posiadaczy czekają także inne korzyści, takie jak niższe koszty utrzymania, sieć ładowarek i jakość Lexusa na najwyższym światowym poziomie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O W PEŁNI ELEKTRYCZNYCH SAMOCHODACH

Nasze samochody elektryczne oferują mnóstwo mocy przyjaznej dla środowiska naturalnego oraz wnętrza wykonane z niezwykłą precyzją przez najlepszych fachowców i harmonijnie wpisane w aerodynamiczną bryłę.

NOWY UX 300e

Oto nowy etap ewolucji pierwszego elektrycznego modelu Lexusa — z wysokim zasięgiem w trasie, dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa i zaawansowaną technologią. Ten miejski kompaktowy crossover prowadzi się jeszcze lepiej, dając poczucie elegancji, wyrafinowania i świetnego stylu.

LEXUS RZ

RZ 450e to pierwszy Lexus, który został stworzony od podstaw jako bateryjne auto elektryczne. Powstał zgodnie z filozofią Lexus Electrified, maksymalnie wykorzystując potencjał nowych technologii, by zagwarantować optymalne osiągi i zapewnić wyjątkowe wrażenia z jazdy.

Mój elektryk

Skorzystaj z rządowego programu dofinansowania zakupu auta z napędem elektrycznym.
PROSTE SERWISOWANIE

PROSTE ŁADOWANIE

Zależy nam na tym, by użytkowanie zelektryfikowanego Lexusa było czystą przyjemnością, bez obaw o konieczność ładowania samochodu. By rozwiać wszelkie wątpliwości, informujemy ile kosztuje i trwa ładowanie pojazdu elektrycznego, oraz odpowiadamy na wszelkie pytania.
AKUMULATOR I ZASIĘG

WIĘCEJ NIŻ OCZEKUJESZ

Sięgnij po zaawansowane technologie zelektryfikowanego Lexusa i przenieś wrażenia z jazdy na wyższy poziom. Poczuj satysfakcję — nasze napędy elektryczne i hybrydowe mają imponujące zasięgi. Odkryj, co potrafi system zarządzania akumulatorem Lexusa, i dowiedz się, jak zadbać o recykling.