•     CT Leasing desktop

  LEXUS CT W WYJĄTKOWEJ OFERCIE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

  Leasing konsumencki to jedna z nowoczesnych metod finansowania stworzona z myślą o osobach poszukujących wygody i oszczędności. Profesjonalne doradztwo od początku procesu sprzedaży auta w tym modelu rozliczeniowym gwarantuje najlepszy wybór i satysfakcję.

  Wyjątkowy Lexus CT zapewnia komfort najwyższej klasy i jest teraz dostępny już od 956 zł brutto/mc dzięki korzystnym rozwiązaniom finansowym dla klientów indywidualnych.*

 •     salon picture desktop

POZNAJ LEXUSA CT

CT zwraca uwagę wyrafinowanym miejskim wizerunkiem, zachwyca wyjątkową jakością wykonania Lexusa i zadziwia zaawansowanymi technologiami. CT 200h oferuje wyjątkowy komfort jazdy i znakomite osiągi, którym towarzyszy oszczędność napędu hybrydowego. W niemal bezgłośnym trybie samochodu elektrycznego (EV), CT nie zużywa benzyny i nie emituje spalin. A ponieważ posiada samoładujący elektryczny napęd hybrydowy, to nigdy nie wymaga ładowania z gniazdka.

ADAM KORNACKI O LEXUSIE CT

 •     2018 lexus ct 200h my18 key features
  • Ultranowoczesny napęd w pełni hybrydowy

   Napęd Lexusa CT — stanowiący połączenie silnika benzynowego i elektrycznego — sprawia, że samochód jest komfortowy, łatwo się rozpędza, a jednocześnie jest bardzo oszczędny i przyjazny dla środowiska. Samoładujący elektryczny napęd hybrydowy Lexusa, który bazuje na naszych pionierskich rozwiązaniach technicznych, jest zawsze naładowany i gotowy do jazdy.

  • Śmiały wizerunek

   Na ulicach miasta CT 200h przyciąga uwagę charakterystyczną atrapą chłodnicy, światłami LED i dynamiczną sylwetką tylnej części nadwozia. Wygląd samochodu można dostosować do własnych upodobań, wybierając jeden z nowych kolorów i dwubarwnych wystrojów wnętrza.

  • Lexus Safety System+

   CT może być wyposażony w funkcje poprawiające bezpieczeństwo czynne, które inteligentnie wspomagają kierowcę i sprawiają, że jazda jest bezstresowa: system ochrony przedkolizyjnej z wykrywaniem pieszych (PCS), wspomaganie utrzymania pojazdu na pasie ruchu (LDA), automatyczne wyłączanie świateł drogowych (AHB), które w nocy zapewnia zawsze jak najlepszą widoczność, system rozpoznawania znaków drogowych (RSA) i aktywny tempomat (ACC).

   Więcej informacji o pakiecie Lexus Safety System+

  • Dynamiczna wersja F SPORT

   Lubisz nieco bardziej sportowy styl? CT 200h F SPORT ma jeszcze odważniej wystylizowane wrzeciono z przodu nadwozia i 17-calowe obręcze kół F SPORT ze stopów lekkich, a także szereg innych unikatowych akcentów stylistycznych. Jego dynamiczny wygląd nawiązuje do naszych najmocniejszych modeli sportowych.

  • Mistrzowie Takumi

   Produkcję każdego CT 200h nadzorują nasi mistrzowie „Takumi”, którzy dbają o to, by każdy CT spełniał rygorystyczne normy jakościowe. Korzystając ze swych manualnych zdolności i umiejętności zdobywanych przez całe dziesięciolecia, potrafią jak nikt inny tworzyć perfekcyjnie wykończone wnętrza i precyzyjne konstrukcje.

ODKRYJ LEXUSA CT INTERAKTYWNIE

CT 200h wyróżnia się jako prawdziwie luksusowe auto kompaktowe z najbardziej zaawansowanym na świecie samodoładowującym się elektrycznym napędem hybrydowym. Ten pięciodrzwiowy hatchback jest kwintesencją jakości, komfortu i supernowoczesnego, superoszczędnego napędu.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA CT

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

    Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY

* Nota prawna

Podana korzyść dotyczy wersji CT 200h F SPORT EDITION przy zakupie w zestawie z alarmem Vodafone i kołami zimowymi.
Podane ceny i raty nie dotyczą prezentowanej wersji wyposażenia i nie zawierają ceny lakieru metalizowanego.
Kalkulacja Leasingu SMARTPLAN wykonana przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Rata nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. W związku z korzystaniem z Leasingu SMARTPLAN pobierane są opłaty przewidziane w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu SMARTPLAN i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Kalkulacja z dnia 09.04.2021 r. Przyznanie leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny

Przykładowa Kwota Łączna do zapłaty co miesiąc przygotowana na dzień 09.04.2021 r. przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesięcy, wpłata własna klienta 20% ceny pojazdu brutto, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w ciągu okresu umowy. Kalkulacja nie uwzględnia kosztów rejestracji pojazdu oraz ubezpieczenia GAP. W skład Kwoty Łącznej do zapłaty co miesiąc (w zależności od wyboru przez Korzystającego określonego wariantu umowy leasingu) może wchodzić obok raty leasingu również: rata serwisowa, rata zwrotu kosztu ubezpieczenia pojazdu. Kwoty Łączne do zapłaty co miesiąc w podanych powyżej wysokościach obowiązują do dnia 09.04.2021 r. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy leasingu konsumenckiego jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Usługa leasingu konsumenckiego dostępna jest dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. Szczegóły dotyczące warunków leasingu konsumenckiego dostępne są w salonach Dilerów Lexusa.