POZNAJ LEXUSA CT

CT zwraca uwagę wyrafinowanym miejskim wizerunkiem, zachwyca wyjątkową jakością wykonania Lexusa i zadziwia zaawansowanymi technologiami. Jest produktem prawdziwie luksusowym, z licznymi elementami z najstaranniej wykończonej skóry, drewnianymi wstawkami o pięknej fakturze i nieskazitelną powłoką lakierniczą. CT 200h oferuje wyjątkowy komfort jazdy i znakomite osiągi, którym towarzyszy oszczędność napędu hybrydowego. W niemal bezgłośnym trybie samochodu elektrycznego (EV), CT nie zużywa benzyny i nie emituje spalin. A ponieważ posiada samoładujący elektryczny napęd hybrydowy, to nigdy nie wymaga ładowania z gniazdka.

 • 
 

 
  2018 lexus ct 200h my18 key features
  • Ultranowoczesny napęd w pełni hybrydowy

   Napęd Lexusa CT — stanowiący połączenie silnika benzynowego i elektrycznego — sprawia, że samochód jest komfortowy, łatwo się rozpędza, a jednocześnie jest bardzo oszczędny i przyjazny dla środowiska. Samoładujący elektryczny napęd hybrydowy Lexusa, który bazuje na naszych pionierskich rozwiązaniach technicznych, jest zawsze naładowany i gotowy do jazdy.

  • Śmiały wizerunek

   Na ulicach miasta CT 200h przyciąga uwagę charakterystyczną atrapą chłodnicy, światłami LED i dynamiczną sylwetką tylnej części nadwozia. Wygląd samochodu można dostosować do własnych upodobań, wybierając jeden z nowych kolorów i dwubarwnych wystrojów wnętrza.

  • Lexus Safety System+

   CT może być wyposażony w funkcje poprawiające bezpieczeństwo czynne, które inteligentnie wspomagają kierowcę i sprawiają, że jazda jest bezstresowa: system ochrony przedkolizyjnej z wykrywaniem pieszych (PCS), wspomaganie utrzymania pojazdu na pasie ruchu (LDA), automatyczne wyłączanie świateł drogowych (AHB), które w nocy zapewnia zawsze jak najlepszą widoczność, system rozpoznawania znaków drogowych (RSA) i aktywny tempomat (ACC).

   Więcej informacji o pakiecie Lexus Safety System+

  • Dynamiczna wersja F SPORT

   Lubisz nieco bardziej sportowy styl? CT 200h F SPORT ma jeszcze odważniej wystylizowane wrzeciono z przodu nadwozia i 17-calowe obręcze kół F SPORT ze stopów lekkich, a także szereg innych unikatowych akcentów stylistycznych. Jego dynamiczny wygląd nawiązuje do naszych najmocniejszych modeli sportowych.

  • Powitanie „Omotenashi”

   Od sekwencji oświetlenia, która wita użytkownika zbliżającego się do auta, aż po spersonalizowane ustawienia wnętrza — CT czaruje gościnnością w duchu japońskiej tradycji „Omotenashi”. W jego po mistrzowsku wykonanej kabinie każdy poczuje się jak u siebie w domu.

  • Mistrzowie Takumi

   Produkcję każdego CT 200h nadzorują nasi mistrzowie „Takumi”, którzy dbają o to, by każdy CT spełniał rygorystyczne normy jakościowe. Korzystając ze swych manualnych zdolności i umiejętności zdobywanych przez całe dziesięciolecia, potrafią jak nikt inny tworzyć perfekcyjnie wykończone wnętrza i precyzyjne konstrukcje.

  • CT Black - Wyrazista stylistyka

   Odkryj wyrazistą stylistykę nowej wersji CT 200h Black. Czarny grill, lusterka zewnętrzne i 17-calowe felgi aluminiowe nadają CT 200h Black bardziej odważny i wyróżniający się wygląd.

ODKRYJ LEXUSA CT INTERAKTYWNIE

CT 200h wyróżnia się jako prawdziwie luksusowe auto kompaktowe z najbardziej zaawansowanym na świecie samodoładowującym się elektrycznym napędem hybrydowym. Ten pięciodrzwiowy hatchback jest kwintesencją jakości, komfortu i supernowoczesnego, superoszczędnego napędu.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA CT

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

* Nota prawna

* Podane ceny i raty nie dotyczą prezentowanej wersji wyposażenia i nie zawierają ceny lakieru metalizowanego. Miesięczna rata netto Leasingu SMARTPLAN uwzględnia wkład własny 10% wartości samochodu, okres leasingu 36 m-cy z limitem kilometrów 30 000 km. Kalkulacja z dn. 05.03.2020. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu SMARTPLAN została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu SMARTPLAN i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.