LEXUS LX

LUKSUSOWY SUV

Potężny i wszechstronny SUV, który finezją i wykończeniem w niczym nie ustępuje luksusowym sedanom.

POZNAJ LEXUSA LX

Odkryj nowego Lexusa LX — najnowsze wcielenie kultowego, luksusowego SUV-a marki Lexus. Lexus LX oferuje inteligentne i zaawansowane technologie, luksusowe fotele i niezrównaną swobodę na drogach i w terenie. To wszechstronny samochód z napędem na cztery koła, który łączy w sobie nieposkromioną moc i bezkompromisową jakość.


 

 
  2017 lexus lx my18 key features
 • Potężny 5,7 litrowy silnik V8

  Lexus LX dysponuje wystarczającą mocą, by poradzić sobie w najcięższych warunkach terenowych. Dzięki silnikowi benzynowemu V8 o osiągi i zwinność prowadzenia nie musisz się martwić.

 • Skrzynia automatyczna 8-biegowa

  Lexus LX jest wyposażony w silnik benzynowy V8 i 8-biegową skrzynię automatyczną z łopatkami, która płynnie i precyzyjnie zmienia biegi. Silnik o pojemności 5,7 l rozpędza Lexusa LX od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,7 s.

 • Konstrukcja podwozia na ramie nośnej

  W przeciwieństwie do zwykłych SUV-ów, w których kabina i podwozie stanowią jedną całość, konstrukcja podwozia Lexusa LX opiera się na ramie nośnej. W ten sposób wytrzymała rama dolna przejmuje siły skręcające podczas jazdy na nierównej nawierzchni.

 • Stały napęd na wszystkie koła (AWD)

  Za doskonałe właściwości jezdne Lexusa LX w terenie odpowiada przede wszystkim stały napęd na wszystkie koła, który rozkłada moc pomiędzy koła w zależności od przyczepności na drodze.

 • Selektor trybu terenowego

  LX umożliwia precyzyjne sterowanie momentem obrotowym i prędkością w zależności od panujących warunków. Selektor trybu terenowego pozwala dopasowywać ustawienia hamulców i pedału przyspieszenia. Do wyboru masz następujące tryby: błoto i piach / luźne kamienie / muldy / skały.

 • Układ korekcji sztywności zawieszenia

  Układ korekcji sztywności zawieszenia umożliwia dostrojenie charakterystyki Lexusa LX podczas jazdy. Tryb „Normal” doskonale sprawdza się w codziennej jeździe, „Comfort” w długich trasach, a „Sport” wtedy, gdy kierowcy zależy na większej dynamice.

 • Przestrzeń bagażowa

  LX — jak przystało na SUV-a — ma bardzo obszerną, elastycznie dopasowywaną przestrzeń bagażową. Aby zwiększyć dostępne miejsce, fotele możesz złożyć i przesunąć. Dzięki temu z łatwością załadujesz i przewieziesz przedmioty o dużych gabarytach.

ODKRYJ LEXUSA LX

Lexus LX sprosta najcięższym wyzwaniom off-roadowym dzięki doskonałym osiągom i wytrzymałej konstrukcji. W mieście z kolei będzie urzekał wyrafinowaniem za sprawą przyciągającego wzrok designu, inteligentnych technologii i niezrównanego wykończenia spod mistrzów „Takumi”. LX to prawdziwe dzieło sztuki, które stanowi ukoronowanie całej gamy SUV-ów marki Lexus.

 • ODKRYJ LEXUSA LX

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj LX do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkrywanie cech modelu.

Dotknij samochodu, aby się obrócić

LX 570 Omotenashi / Sonic Quartz