WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj RC do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkyrwanie cech modelu.

Dotknij samochodu, aby się obrócić

undefined / undefined

POZNAJ LEXUSA RC

Sportowe coupé, którego osiągi zapierają dech, a wygląd przyciąga wzrok. Agresywna, muskularna bryła kryje zalety kluczowe dla zwinności i pewności prowadzenia, takie jak krótki rozstaw osi i sztywna konstrukcja. Ten wyjątkowy czteromiejscowy samochód coupé jest dostępny z samodoładowującym elektrycznym napędem hybrydowym, który możesz dostosować do swoich potrzeb w naszym konfiguratorze.


 

 
  2018 lexus rc key features 1920x1080 v4
 • Awangardowy wdzięk

  Narożniki przeprojektowanego przedniego zderzaka harmonijnie łączą się z reflektorami, a wzór siatki na atrapie chłodnicy płynnie zmienia kształt od góry ku dołowi. Ułożone pionowo potrójne reflektory z ultrakompaktowymi źródłami światła LED i nowe lampy obrysowe w kształcie litery „L” nadają sylwetce samochodu jeszcze bardziej wyrazisty wizerunek.

  Więcej informacji o stylistyce

 • Mistrzowie Takumi

  Każdy element kabiny Lexusa — od najwyższej jakości materiałów po precyzyjnie rozmieszczone przyciski i wskaźniki — został starannie wykonany pod okiem mistrzów Takumi, tak aby z jazdy płynęła maksymalna przyjemność.

  Więcej informacji o mistrzach Takumi

 • Doskonałe właściwości jezdne

  Nowy Lexus RC cechuje się jeszcze dynamiczniejszą i bardziej wyrafinowaną charakterystyką prowadzenia, którą wzorowano na modelu LC. Dzięki licznym detalom — takim jak nowe ukształtowanie bocznych ram okien czy wloty powietrza w tylnym zderzaku — samochód jest bardziej stabilny podczas jazdy i aerodynamiczny.

  Więcej informacji o lepszych osiągach

 • Większe bezpieczeństwo

  Lexusa RC wyposażono w udoskonalony system bezpieczeństwa Lexus Safety System +, który obejmuje wszechstronny zestaw rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa czynnego, w tym system ochrony przedkolizyjnej z wykrywaniem pieszych, system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu z funkcją wspomagania podążania za pasem ruchu, automatyczne światła drogowe, dynamiczny tempomat radarowy i asystenta rozpoznawania znaków drogowych.

  Więcej informacji o wyższym poziomie bezpieczeństwa

 • F SPORT

  Projektanci wyjątkowych dekoracji wnętrza wykonanych z aluminium w stylu „F” w modelach RC F SPORT czerpali inspirację z wirowych wzorów na ostrzach tradycyjnych japońskich mieczy. Ponadto wersje F SPORT zdobi czarne wykończenie wokół wzoru siatki na atrapie chłodnicy i wokół szyb.

  Więcej informacji o stylizacji F SPORT

ODKRYJ LEXUSA RC

Lexus RC — ze swoim kokpitem stworzonym z myślą o kierowcy, muskularną sylwetką i pięknie wykończonym wnętrzem — oferuje równowagę znakomitych osiągów i czystego wyrafinowania. RC to sportowe coupé, któremu nie sposób się oprzeć, i być może pierwsze, w którym się zakochasz.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA RC

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.