WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj RC do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkyrwanie cech modelu.

Dotknij samochodu, aby się obrócić

undefined / undefined

POZNAJ LEXUSA RC

Sportowe coupé, którego osiągi zapierają dech, a wygląd przyciąga wzrok. Agresywna, muskularna bryła kryje zalety kluczowe dla zwinności i pewności prowadzenia, takie jak krótki rozstaw osi i sztywna konstrukcja. Ten wyjątkowy czteromiejscowy samochód coupé jest dostępny z samodoładowującym elektrycznym napędem hybrydowym, który możesz dostosować do swoich potrzeb w naszym konfiguratorze.


 

 
  2018 lexus rc key features 1920x1080 v4
 • Awangardowy wdzięk

  Narożniki przeprojektowanego przedniego zderzaka harmonijnie łączą się z reflektorami, a wzór siatki na atrapie chłodnicy płynnie zmienia kształt od góry ku dołowi. Ułożone pionowo potrójne reflektory z ultrakompaktowymi źródłami światła LED i nowe lampy obrysowe w kształcie litery „L” nadają sylwetce samochodu jeszcze bardziej wyrazisty wizerunek.

  Więcej informacji o stylistyce

 • Mistrzowie Takumi

  Każdy element kabiny Lexusa — od najwyższej jakości materiałów po precyzyjnie rozmieszczone przyciski i wskaźniki — został starannie wykonany pod okiem mistrzów Takumi, tak aby z jazdy płynęła maksymalna przyjemność.

  Więcej informacji o mistrzach Takumi

 • Doskonałe właściwości jezdne

  Nowy Lexus RC cechuje się jeszcze dynamiczniejszą i bardziej wyrafinowaną charakterystyką prowadzenia, którą wzorowano na modelu LC. Dzięki licznym detalom — takim jak nowe ukształtowanie bocznych ram okien czy wloty powietrza w tylnym zderzaku — samochód jest bardziej stabilny podczas jazdy i aerodynamiczny.

  Więcej informacji o lepszych osiągach

 • Większe bezpieczeństwo

  Lexusa RC wyposażono w udoskonalony system bezpieczeństwa Lexus Safety System +, który obejmuje wszechstronny zestaw rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa czynnego, w tym system ochrony przedkolizyjnej z wykrywaniem pieszych, system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu z funkcją wspomagania podążania za pasem ruchu, automatyczne światła drogowe, dynamiczny tempomat radarowy i asystenta rozpoznawania znaków drogowych.

  Więcej informacji o wyższym poziomie bezpieczeństwa

 • F SPORT

  Projektanci wyjątkowych dekoracji wnętrza wykonanych z aluminium w stylu „F” w modelach RC F SPORT czerpali inspirację z wirowych wzorów na ostrzach tradycyjnych japońskich mieczy. Ponadto wersje F SPORT zdobi czarne wykończenie wokół wzoru siatki na atrapie chłodnicy i wokół szyb.

  Więcej informacji o stylizacji F SPORT

ODKRYJ LEXUSA RC

Lexus RC — ze swoim kokpitem stworzonym z myślą o kierowcy, muskularną sylwetką i pięknie wykończonym wnętrzem — oferuje równowagę znakomitych osiągów i czystego wyrafinowania. RC to sportowe coupé, któremu nie sposób się oprzeć, i być może pierwsze, w którym się zakochasz.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA RC

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

 • 
 

 
  Akcesoria

  AKCESORIA LEXUSA

  STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

  Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY