1. new-cars
  2. Akcesoria i usługi
Szybka nawigacja

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

DOPASUJ LEXUSA DO SWOICH POTRZEB

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

POBIERZ APLIKACJĘ LEXUS LINK

Połącz się ze swoim Lexusem poprzez aplikację Lexus Link i zyskaj informacje, dzięki którym bezpiecznie i komfortowo dotrzesz do celu. Poznaj wszystkie funkcje aplikacji i korzystaj z pełni możliwości.

POMOC DROGOWA

W jakiejkolwiek części Europy się znajdziesz, nasze kompleksowe programy pomocy drogowej i służby udzielające pomocy w nagłych wypadkach zadbają o to, abyś każdy kilometr pokonał, nie musząc się o nic martwić.

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ, GDZIEKOLWIEK MASZ BYĆ

Jeśli kiedykolwiek potrzebna Ci będzie pomoc, nasz program pomocy w Europie jest do Twojej dyspozycji, gdy tylko doświadczysz awarii na terenie tego kontynentu. Bez względu na cel Twojej podróży, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś do niego dotarł. Lexus Euro Assistance 24 oferuje pomoc drogową marki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 52 tygodnie w roku.

Lexus Euro Assistance to prestiżowy program pomocy drogowej stworzony po to, abyś w każdym europejskim kraju podczas podróży czuł się komfortowo i bezpiecznie. W przypadku jakichkolwiek problemów (awarii lub wypadku) zadzwoń pod numer +48 22 647 0 647. W ramach Lexus Euro Assistance możesz skorzystać z usługi: naprawa na miejscu, holowanie, zakwaterowanie w hotelu, wynajęcie samochodu zastępczego, kontynuacja podróży/powrót do domu, kierowca zastępczy, odprowadzenie pojazdu oraz dostawa części.

Organizacja zakwaterowania w hotelu w nagłych wypadkach
Jeśli jesteś z dala od domu, znajdziemy dla Ciebie nocleg.

Wysłanie kierowcy przez markę Lexus w przypadku braku możliwości prowadzenia pojazdu. 
Kierowca dopilnuje, abyś bezpiecznie dotarł do celu podróży, jeśli źle się czujesz lub jesteś kontuzjowany.

Organizacja pomocy drogowej w razie potrzeby
Zapewnimy pomoc drogową lub wsparcie w razie awarii, aby umożliwić Ci kontynuowanie podróży.

GWARANCJA PRODUCENTA

Począwszy od podróży służbowych po wyjazdy weekendowe, gwarancja producenta oferowana przez markę Lexus gwarantuje, że każda podróż będzie przebiegać sprawnie. Dzięki gwarancji na 100 000 km na uszkodzenia mechaniczne i pięcioletniej gwarancji na hybrydowe komponenty oraz akumulator, nasza standardowa gwarancja zapewnia pełne zabezpieczenie, dające pewność podczas każdej podróży.

LEXUS RELAX

Lexus Relax rewolucjonizuje sposób, w jaki dbamy o Twój samochód, oferując 12 miesięcy dodatkowej gwarancji w każdym roku serwisowania u nas. Dzięki temu przez cały rok możesz czuć się spokojnie.