2017 lexus hero hybrid

WYBIERZ SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY

Tworzymy technologię, dzięki której możemy zmieniać świat na bardziej bezpieczny i przyjazny. Modele Lexusa oferują bezkompromisowe osiągi, zaskakująco niskie zużycie paliwa i luksusowe wyposażenie, jednym słowem: moc litery h.

Dla współczesnego człowieka naczelną wartością jest zdrowie. Z troski o nie konsekwentnie eliminujemy ze swojego otoczenia szkodliwe czynniki, dokonując świadomych, odpowiedzialnych wyborów. Takim właśnie jest zakup samochodu z niskoemisyjnym napędem hybrydowym, który emituje zdecydowanie mniej szkodliwych substancji (NOx) niż pojazd wyposażony w tradycyjny napęd. W ten sposób dbamy o jakość powietrza, którym oddychamy my i nasi bliscy. 

TO, CO NAJLEPSZE Z DWÓCH ŚWIATÓW

Napęd hybrydowy Lexus dostarcza emocji typowych dla jazdy autem z mocnym silnikiem benzynowym. A zużywa nieprawdopodobnie mało paliwa, inteligentnie korzystając z silnika elektrycznego. Czy to oznacza kompromis? Nie taki, jakiego należałoby się obawiać. Przeciwnie, nasz napęd hybrydowy zapewnia błyskawiczne przyspieszenie, niskie zużycie paliwa i wyraźnie obniżony poziom emisji CO2 — jest więc po prostu dobrym wyborem. Dla Ciebie i środowiska naturalnego.

WYBIERZ SAMOCHÓD HYBRYDOWY DLA SIEBIE

Bezkompromisowa moc, niezrównany luksus i inteligentna oszczędność paliwa to cechy wyróżniające samochody hybrydowe Lexusa. Oferujemy najbogatszą na świecie gamę modeli z takim napędem, obejmującą SUV-y, crossovery, sportowe sedany i modele coupé. Przekonaj się, dlaczego Lexus jest ulubioną światową marką luksusowych samochodów hybrydowych.