1. Discover Lexus
  2. Performance
Szybka nawigacja
ODKRYJ LEXUSA

OSIĄGI NASZYCH SAMOCHODÓW

Gdy mówimy o osiągach, mamy na myśli coś więcej niż prędkość. Ważne jest bowiem całe zachowanie samochodu, jego relacja z kierowcą i drogą oraz interakcje ze zmysłami. Lexus tworzy samochody, które oferują moc silnika i siłę emocji.

OSIĄGI WERSJI F SPORT

Wersje F SPORT — inspirowane supersamochodem LFA oraz modelami RC F i GS F — wzmacniają wyrazisty wizerunek samochodów Lexus poprzez sportowe akcenty stylistyczne. Jednoznacznie nawiązują do filozofii F swoimi muskularnymi bryłami nadwozi, sportowymi kokpitami i zmienionymi nastawami zawieszenia, by silniej oddziaływać emocjonalnie na kierowcę.

ZAPROJEKTOWANE DLA CZYSTEJ PRZYJEMNOŚCI

Życie bez pasji byłoby puste. Gdyby nie nasza pasja, nie potrafilibyśmy tworzyć wspaniałych samochodów. Choć kreujemy produkty technicznie zaawansowane i innowacyjne, to podczas projektowania, budowania i testowania modelu na pierwszy plan wysuwają się zmysłowe wrażenia i czysta przyjemność. Czy ten pojazd Cię porusza? Czy rozbudza emocje i zmysły? Rysunki i dane techniczne są ważne, ale ostatecznie dla Lexusa najbardziej liczy się to, jakie samochód wywołuje wrażenie.