1. Discover Lexus
  2. Samochody koncepcyjne
Szybka nawigacja
ODKRYJ LEXUSA

SAMOCHODY KONCEPCYJNE

Nasze odważne, śmiało zaprojektowane samochody koncepcyjne dają prawdziwą siłę marce Lexus. Ich nie do końca przewidywalna energia kieruje nas ku przyszłości. I sprawia, że rzeczy z pozoru niemożliwe stają się rzeczywistością.

POSZERZAMY HORYZONTY

Samochody są dla nas źródłem inspiracji i w samochodach dostrzegamy naszą przyszłość. Odważne projekty koncepcyjne są poszukiwaniem drogi, jaką podążać powinna marka Lexus. LF-FC i LF-SA to projekty naprawdę odważne. Prezentowane na całym świecie podczas wystaw motoryzacyjnych przyciągały spojrzenia i budziły emocje.

LEXUS ELECTRIFIED SPORT CONCEPT

Podczas czerwcowego Goodwood Festival of Speed dziesiątki tysięcy zwiedzających mogło zapoznać się ze zelektryfikowaną teraźniejszością oraz przyszłością marki Lexus. 

ROV Concept

Lexus prezentuje wodorowy ROV CONCEPT – stworzony do przygód przyjaznych środowisku.

LF-30 ELECTRIFIED

Kontynuując wysiłki mające na celu dostarczanie innowacyjnych i niesamowitych wrażeń, Lexus zaprezentował wizję „Lexus Electrified” dla nadchodzącej generacji zelektryfikowanych pojazdów.

LF-1 LIMITLESS

Model tworzy nową klasę flagowych, luksusowych crossoverów oraz służy jako demonstracja najnowszych innowacji marki w zakresie technologii i designu.

LS+ CONCEPT

Podczas 45. wystawy motoryzacyjnej Tokyo Motor Show 2017 Lexus przedstawił po raz pierwszy w świecie swój koncepcyjny samochód „LS+ Concept”, wyposażony w systemy zautomatyzowanego prowadzenia, a także limitowane edycje modeli RC F i GS F, upamiętniające dziesięciolecie sportowych modeli z rodziny Lexus “F”.

LF-FC

Koncepcyjny LF-FC to pojazd zaprojektowany, by zaskakiwać. Wyraża się w nim stale ewoluująca idea luksusu oraz nasza pasja przywoływania przyszłości — tak by można jej było doświadczać już dziś.

LF-SA

Śmiały. Nieoczekiwany. Zmysłowy. Stworzony do miasta. LF-SA praktycznie w każdej dziedzinie wkracza na nieznane terytoria. Z zewnątrz jest zwarty i zwinny, a w środku zaskakująco obszerny.

LF-Z Electrified

Światowa premiera LF-Z Electrified, elektrycznego samochodu koncepcyjnego, który stanowi zapowiedź tego, co Lexus chce osiągnąć dzięki elektryfikacji.