NIEPOWTARZALNE DOZNANIA

LEXUS
Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

Od ponad 15 lat Lexus rozwija i doskonali proces elektryfikacji, czego efektem są samochody zachwycające, energooszczędne i wytrzymałe. Nasze niemal całkiem bezgłośne silniki wywierają minimalny wpływ na środowisko i zapewniają świetne wrażenia z jazdy. Najlepsza na świecie technologia zapewnia pełne bezpieczeństwo, płynne działanie i poczucie luksusu. Nadeszła nowa generacja – i jest niesamowita.

 • RODZAJE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

  Wybierz samochód elektryczny lub dającą większą swobodę hybrydę. Lexus zapewnia pełną gamę opcji na zelektryfikowaną przyszłość.

 •     NG NX 450h
  HYBRYDOWY NAPĘD PLUG-IN
  Przełomowe rozwiązanie w kategorii samochodów zelektryfikowanych. Know-how Lexusa w dziedzinie wydajności akumulatorów pozwalają osiągnąć wiodący w klasie zasięg w trybie elektrycznym.
 •     All Electric
  ELEKTRYCZNY
  Żadnych paliw ani spalin – tylko setki kilometrów jazdy będącej samą przyjemnością i jedynie krótka przerwa na doładowanie.
      Hybrid Electric
  SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY
  Innowacyjny silnik przechodzi z trybu elektrycznego w paliwowy zupełnie gładko i pozwala na znakomite osiągi bez podłączania do sieci.

GAMA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Jak chcesz się czuć w swoim Lexusie? Nasza oferta obejmuje stworzone z precyzją samochody elektryczne dopasowane do każdego stylu życia i na każdą podróż.