POZNAJ LEXUSA LS

ODKRYJ LEXUSA LS

Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

    2021 lexus ls banner test drive

ODKRYJ LEXUSA LS

CO DAJE JAZDA PRÓBNA?

Po jeździe próbnej Lexusem warto zadać sobie jedno zasadnicze pytanie: jak się teraz czuję? Przetestuj Lexusa LS, nasz luksusowy flagowy model, a szybko zrozumiesz, co mamy na myśli.

    2021 lexus ls owners

PRZYJEMNOŚĆ Z POSIADANIA

Dążymy do tego, by posiadanie Lexusa LS — na każdym etapie eksploatacji samochodu — było dla klienta źródłem wyjątkowych i niezmiennie pozytywnych doświadczeń w duchu „Omotenashi”. Usługi serwisowe i przeglądowe realizujemy z niezrównaną jakością, a wszystkie prace są skoordynowane w sposób idealny, tak, by gwarantowały pełną satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa. Usługi „skrojone na miarę” dla Ciebie i Twojego Lexusa to m.in.:

 • Gwarancja na 3 lata lub do przebiegu 100 000 km
 • Pomoc drogowa przez 3 lata
 • 5 lat gwarancji na akumulator napędu hybrydowego
 • Bezpłatna coroczna kontrola napędu hybrydowego
 • Portal MyLexus i aplikacja Lexus Link
 • Niepowtarzalna gościnność w duchu „Omotenashi”

* Podana cena i rata dotyczy wersji LS 500h Elegance. Podane kwoty nie zawierają ceny lakieru metalizowanego. Podane ceny dotyczą modeli z roku produkcji 2022. Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 31.05.2022 r. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania. Dokładne szczegóły promocji w tym warunki skorzystania z promocji dostępne są u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Przyznanie finansowania uzależnione są od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.