1. Nowe samochody
ARCYDZIEŁO ABSOLUTNE

LEXUS LS

POZNAJ LEXUSA LS

W wyniku pięcioletniej, kreatywnej podróży całkowicie nowy flagowy Lexus piątej generacji przekształca luksusowego sedana w zupełnie nową formę sztuki. Nasi projektanci zawsze przekraczali granice, ale najnowszy model LS jeszcze bardziej rozszerza granice technologii o wielostopniową hybrydę – przełomową technologię, która transformuje osiągi samoładującego się hybrydowego układu napędowego Lexusa. Wyobrażony od samych podstaw model LS oferuje doskonałą zwinność podczas prowadzenia i ekscytujące osiągi, ale nie dopuszcza kompromisu w kwestii komfortu, luksusu i designu. 

PRZEGLĄDAJ DOSTĘPNE WERSJE

1) Wybierz ten silnik
1) Wybierz ten silnik

1 Opcje

1 Opcje

2) Wybierz wersję
2) Wybierz wersję

4 Opcje

4 Opcje

WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA i RZEMIOSŁO TAKUMI

LS 500h łączy w sobie przestronność flagowego sedana z dynamiczną prezencją, uzyskaną m.in. dzięki profilowi przypominającemu coupé. Odkryj japońską estetykę i kunszt mistrzów Takumi, zestawione z przełomowymi technologiami, takimi jak w pełni zautomatyzowany system Advanced Park. W nowych, luksusowych fotelach obszytych skórą poczujesz wyjątkowy komfort dzięki funkcji Climate Concierge, która stale kontroluje ogrzewanie, chłodzenie i wentylację.

NIEZRÓWNANY KOMFORT PODRÓŻOWANIA

Pasażerowie na tylnych fotelach nowego LS 500h podróżują bardziej komfortowo niż kiedykolwiek. Wszystkie fotele zostały przeprojektowane i mają nowe materiały wypełniające, ulepszoną tapicerkę oraz funkcję regulacji. Jeśli chcesz się rozprostować, wystarczy wybrać pozycję „Relax”: tylne siedziskoautomatycznie rozciąga się, aby podeprzeć nogi, podczas gdy oparcie odchyla się do 48°. Kąt ten został wybrany na podstawie szczegółowych testów, zarówno statycznych, jak i dynamicznych, z udziałem osób o różnej budowie ciała

DŹWIĘK DOOKÓLNY MARK LEVINSON®

Słuchanie muzyki w nowym LS 500h za pośrednictwem systemu 3D Mark Levinson® QLI Reference Surround jest jak przebywanie w sali koncertowej z bogatym, dynamicznym dźwiękiem 3D, który jest porywająco precyzyjny i naturalny. Jest to możliwe dzięki przełomowej technologii QLI (Quantum Logic Immersion), która rozdziela źródło dźwięku na poszczególne strumienie - wokale, instrumenty i informacje o dźwięku przestrzennym - podobnie jak w oryginalnej aranżacji. Te strumienie audio są następnie miksowane w celu odtworzenia w pełni trójwymiarowego środowiska dźwiękowego. Nowy system został opracowany jako punkt odniesienia, z którym wszystkie inne systemy będą porównywane przez następne dziesięć lat.

 

ZACHWYCAJĄCE WNĘTRZE

Elementy wykończenia drzwi nowego LS 500h Nishijin-ori-Haku łączą czerń i srebro w organiczny wzór inspirowany światłem księżyca mieniącym się w morskich falach. Nishijin-ori ma starożytne korzenie w materiałach tworzonych dla japońskiej arystokracji. Tutaj metalowa folia jest rozciągnięta na papierze washi i pocięta na cienkie paski, które następnie są tkane w organiczny wzór, gdzie srebrne nici tworzą lśniący efekt fali. 

EKSKLUZYWNY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA LEXUS+ A

Oferując najwyższy poziom bezpieczeństwa, opcjonalny system bezpieczeństwa Lexus Safety System + A obejmuje system ochrony przedkolizyjnej z aktywnym wspomaganiem kierownicy, system ostrzegania o pojazdach nadjeżdżających z przodu z kierunku poprzecznego, wyświetlacz Head-Up Display, technologię reflektorów AHS BladeScan® oraz cyfrowe lusterko wsteczne. Dodatkowo dostępny jest cyfrowy monitor panoramiczny oraz w pełni zautomatyzowany system wspomagania parkowania.

LEXUS VIDEO GUIDE

INTERAKTYWNY PORADNIK POSIADACZA LEXUSA

GALERIA ZDJĘĆ LEXUSA LS

Zobacz fantastyczny luksus wnętrza nowego LS i eleganckie, dynamiczne linie nadwozia poprowadzone w stylu coupé.
*Podana cena dotyczy wersji LS 500h Elegance. Podane kwoty nie zawierają ceny lakieru metalizowanego. Dokładne szczegóły promocji w tym warunki skorzystania z promocji dostępne są u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Przyznanie finansowania uzależnione są od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.