OTO SUV O NIEPOWTARZALNYM WIZERUNKU I ELEKTRYZUJĄCYCH OSIĄGACH

Lexus RX F Impression w pełni zasługuje na miano idealnego SUV-a klasy premium. A to jeszcze nie wszystko. Czarna atrapa chłodnicy, czarne nakładki na progi i nadkola oraz 20-calowe obręcze kół z ciemnym, chromowanym wykończeniem podkreślają atletyczną i imponującą sylwetkę nadwozia, którą zdobi lakier w jednym z dziesięciu wyrazistych kolorów, takich jak nowy Sonic Grey lub Sonic Silver. Wewnątrz luksusowej kabiny znajduje się 12-głośnikowy system audio Pioneer® i ekran dotykowy o przekątnej 12,3 cala. Wygodne fotele ze skórzaną tapicerką — dostępną w kolorze popielatej czerni i bieli, kremowym lub głębokiej czerni — w połączeniu ze wstawkami z drewna orzechowego w kolorze Sumi Black Walnut, zdobiącymi również kierownicę, najlepiej świadczą o niebywałej jakości wykonania Lexusa. To wyjątkowy samochód — tak z zewnątrz, jak i w środku.

 •     RX hybryda oferta

  RX 450h F IMPRESSION
  JUŻ OD 322 800 ZŁ*

  SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY
  NAPĘD HYBRYDOWY

  TECHNOLOGIA:
  ✓ Reflektory przednie Full LED L-Shape
  ✓ Lexus Premium Navigation 12”
  ✓ Android Auto/ Apple CarPlay
  ✓ Ładowarka bezprzewodowa

  KOMFORT:
  ✓ Elektryczna klapa bagażnika otwierana ruchem nogi
  ✓ Skórzana tapicerka
  ✓ Podgrzewanie kierownicy
  ✓ Pamięć ustawienia fotela kierowcy

  BEZPIECZEŃSTWO:
  ✓ System bezpieczeństwa LSS+2
  ✓ System monitorowania martwego pola BSM

  ✓ PAKIET STYLIZACYJNY F IMPRESSION:
  • czarne wykończenie grilla,
  • czarne obudowy lusterek,
  • koła 20”
  • przyciemniane szyby

 •     Parallax Image 1 Athletic Looks

  LEXUS RX F IMPRESSION

  ATLETYCZNA SYLWETKA

  Najbardziej elegancki Lexus RX w historii, czyli RX F Impression, łączy w sobie stylowo poprowadzone linie z odważnie wyrzeźbionym nadwoziem. Intrygujące detale wykończenia są wszechobecne. Warto zwrócić uwagę na dach zdający się „płynąć” nad sylwetką nadwozia dzięki czarnemu słupkowi tylnemu, smukłe reflektory i mieniące się niczym diamenty tylne światła, które emitują charakterystyczną dla Lexusa literę „L”. Śmiały wizerunek samochodu dopełniają 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich zdobione ciemnym, chromowanym wykończeniem, podkreślającym sportowy charakter. Pomalowane na czarno lusterka boczne podkreślają zgrabną sylwetkę modelu F Impression.

  Więcej informacji o wzornictwie Lexusa

      Parallax Image 2 Electrified Performance

  LEXUS RX F IMPRESSION

  ELEKTRYZUJĄCE OSIĄGI

  Zelektryfikowany, hybrydowy RX 450h wykorzystuje samoładujący elektryczny napęd hybrydowy Lexusa, który sprawnie koordynuje pracę 3,5-litrowego silnika benzynowego i silnika bądź silników elektrycznych. Zapewnia dostatek płynnie rozwijanej mocy.

      Parallax Image 3 Takumi Craftsmanship

  LEXUS RX F IMPRESSION

  MISTRZOWIE TAKUMI

  We wnętrzu zachwyt wzbudza unikatowa tapicerka z gładkiej skóry, łączącej kolor popielatej czerni i bieli z kontrastującymi jasnoszarymi przeszyciami. Taką samą paletę barw odnajdziemy wśród delikatnych powierzchni centralnej konsoli, w wykończeniach drzwi i przy oparciu dla kolan pasażera. Szare przeszycia zdobią także dźwignię zmiany biegów. Kierownica ma wykończenie z czarnej skóry i drewna orzechowego w kolorze Sumi Black Walnut, dzięki czemu doskonale komponuje się z obecnymi w kabinie drewnianymi wstawkami, a panele drzwi są podświetlane. Klienci mogą także zamówić tapicerkę skórzaną w kolorze czarnym lub kremowym.

  Więcej informacji o kunszcie mistrzów Takumi

      Parallax Image 4 Intuitive Technology

  LEXUS RX F IMPRESSION

  INTUICYJNA TECHNOLOGIA

  RX F Impression wykorzystuje intuicyjne w obsłudze rozwiązania techniczne Lexusa, dzięki którym życie staje się prostsze. I przyjemniejsze. Do standardowego wyposażenia należą: bezprzewodowa ładowarka do telefonów, elektrycznie podnoszone i opuszczane drzwi bagażnika z czujnikiem otwierania bezdotykowego reagującym na ruch stopą, system multimedialny i nawigacyjny z ekranem dotykowym o przekątnej 12,3 cala oraz znakomity, 12-głośnikowy system audio. W celu zapewnienia jeszcze lepszego komfortu, ekran dotykowy i touchpad umożliwiają bezproblemowe korzystanie ze smartfona za pośrednictwem interfejsu Apple CarPlay® lub Android Auto®. Aplikacja Lexus Link pomaga zaplanować podróż, umówić się na wizytę serwisową lub uzyskać cenne informacje o swoim stylu jazdy. Co najistotniejsze, każdy Lexus RX F Impression może poszczycić się najnowszymi rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo, a to za sprawą innowacyjnego pakietu Lexus Safety System +2, systemu monitorowania martwego pola i systemu monitorowania ruchu poprzecznego podczas cofania.

  Więcej informacji o rozwiązaniach technicznych Lexusa

 • Nota prawna

  Podane ceny dla wersji RX 450h zawierają Eko Bonus.
  * Podane ceny obowiązują przy zakupie wraz z kompletem kół zimowych.
  Podane ceny nie dotyczą prezentowanych wersji wyposażenia i/lub rodzaju napędu oraz nie zawierają ceny lakieru metalizowanego.