WYJĄTKOWE KORZYŚCI CZEKAJĄ

configurator lite placeholder image

POZNAJ LEXUSA RX

Śmiałe, zdecydowanie poprowadzone linie wiodą do świata niezrównanego komfortu, przestrzeni i luksusu. Takiego poziomu wykończenia próżno szukać w zwykłych crossoverach. Mając do wyboru napęd hybrydowy lub silnik benzynowy, możesz skonfigurować Lexusa RX idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 • RX Key Features
  • Przestronne wnętrze

   Przestronnej kabinie towarzyszy bagażnik, który pomieści cztery duże walizki. Środkowy podłokietnik na tylnej kanapie pozostaje ustawiony poziomo po częściowym odchyleniu tylnych foteli.

  • Bezpieczeństwo na pięć gwiazdek

   Lexus RX otrzymał prestiżową pięciogwiazdkową ocenę od Euro NCAP. Co więcej, we wszystkich testach jego wyniki były znacznie lepsze od minimum wymaganego do otrzymania pięciu gwiazdek, co dowodzi, że model ten należy do najbezpieczniejszych pojazdów w swoim segmencie.

  • Napęd na cztery koła

   W wersji RX 450h z napędem na wszystkie koła (AWD) inteligentny układ E-FOUR zapewnia płynne wykorzystanie mocy układu napędowego i dobrą trakcję nawet w trudnym terenie. W skład innowacyjnego układu E-FOUR wchodzi napędzający tylne koła silnik elektryczny o mocy 50 kW, który na żądanie jest w stanie błyskawicznie wygenerować bardzo wysoki moment obrotowy.

  • Dach panoramiczny

   Duży dach panoramiczny, montowany fabrycznie, pogłębia wrażenie swobody i przestronności, pozwalając kierowcy i pasażerom cieszyć się słońcem i niebem w kabinie Lexusa RX. Przednia szklana część dachu panoramicznego jest odsuwana, by dało się szerzej otworzyć kabinę na świeże powietrze. Pomyślano także o elektrycznie przesuwanej osłonie przeciwsłonecznej, na wypadek, gdyby promienie słońca zbytnio dawały się we znaki.

  • Niski poziom emisji

   Mając do dyspozycji napęd w pełni hybrydowy, imponującą listę wyposażenia i całe mnóstwo opcji do wyboru, w tym wersję F SPORT, możesz stworzyć swojego idealnego Lexusa RX.

  • SUV na miarę Twoich potrzeb

   Mając do dyspozycji napęd hybrydowy lub silnik benzynowy, imponującą listę wyposażenia i całe mnóstwo opcji do wyboru, w tym wersję F SPORT, możesz stworzyć swojego idealnego Lexusa RX.

ODKRYJ LEXUSA RX

Twórcy pierwszego luksusowego SUV-a w historii wracają z czwartą generacją modelu RX, który zwraca na siebie uwagę wszędzie, gdzie się pojawi. Swoim wnętrzem i wyglądem zewnętrznym RX rzuca wyzwanie wszystkim utrwalonym przekonaniom o tym, jaki powinien być SUV. W kabinie zachwyca mistrzowskim wykonaniem i jakością, dopracowaniem szczegółów, dodając do tego pionierskie rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa. Przekonaj się, że Lexus RX to SUV inny niż wszystkie.

 • ODKRYJ LEXUSA RX

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Next steps

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE