Finansowanie CT hero desktop

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

LEXUS CT JUŻ OD 956 ZŁ BRUTTO/MC*

LEASING KONSUMENCKI
LEXUS DLA CIEBIE

Nasz nowy program leasingu konsumenckiego Lexus dla Ciebie zapewnia korzyści dostępne wcześniej jedynie dla firm. Teraz również Klienci indywidualni zyskują:
- niskie raty bez konieczności spłacania pełnej wartości auta,
- prostsze formalności,
- nowy, bezpieczny samochód co dwa lata.

WYBIERZ NAJLEPSZĄ METODĘ SFINANSOWANIA AUTA

Wybierając sposób na sfinansowanie samochodu, warto rozważyć nie tylko kredyt, ale także leasing konsumencki. Te dwa modele mają kilka cech wspólnych, ale są też między nimi różnice.

Zachęcamy do zapoznania się z ilustrującym je zestawieniem. Mamy nadzieję, że zebrane tu informacje okażą się pomocne w wyborze optymalnej metody sfinansowania wymarzonego Lexusa.

        Copy of Copy of Porownanie image

JAK DZIAŁA LEASING KONSUMENCKI «LEXUS DLA CIEBIE»

* Nota prawna

Podane ceny i raty nie dotyczą prezentowanej wersji wyposażenia i nie zawierają ceny lakieru metalizowanego.
Przykładowe Kwoty Łączne do zapłaty co miesiąc przygotowana na dzień 09.04.2021 r. Kalkulacja nie uwzględnia kosztów rejestracji pojazdu oraz ubezpieczenia GAP. W skład Kwoty Łącznej do zapłaty co miesiąc (w zależności od wyboru przez Korzystającego określonego wariantu umowy leasingu) może wchodzić obok raty leasingu również: rata serwisowa, rata zwrotu kosztu ubezpieczenia pojazdu. Kwoty Łączne do zapłaty co miesiąc w podanych powyżej wysokościach obowiązują do dnia 30.04.2021 r. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy leasingu konsumenckiego jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Usługa leasingu konsumenckiego dostępna jest dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. Szczegóły dotyczące warunków leasingu konsumenckiego dostępne są w salonach Dilerów Lexusa.