ES hero desktop

LEASING KINTO ONE

LEXUS ES JUŻ OD 1390 ZŁ NETTO/MC

LEASING KINTO ONE

Leasing KINTO ONE to program finansowania dla przedsiębiorców, którzy nie chcą angażować środków własnych w zakup samochodu.
Niska rata, nie spłacasz całej wartości auta
Wszystkie formalności w jednym miejscu
Nowy, bezpieczny samochód co 2-3 lata

DLACZEGO LEASING KINTO ONE TO LEPSZY WYBÓR?

Sprawdź co zyskujesz wybierając Leasing KINTO ONE w porównaniu z Leasingiem Standardowym.

    ES raty desktop

DLA KOGO LEASING KINTO ONE?

To rozwiązanie dedykowane dla przedsiębiorców którym zależy na:

 • SPRAWDŹ METODY FINANSOWANIA NOWEGO LEXUSA

 • Nota prawna

  Kalkulacja z dnia 09.04.2021.
  Leasing standardowy to produkt Standard Leasing oferowany przez Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wybierając Leasing standardowy, podpisujesz umowę Standard Leasingu. Przykładowa Rata miesięczna netto w Standard Leasingu dla umowy leasingu zawartej na 36 miesięcy z wpłatą własną 10% ceny pojazdu, wykup 1%.
  Przykładowa Rata miesięczna netto w Leasingu KINTO ONE dla umowy leasingu zawartej na 36 miesięcy z wpłatą własną 10% ceny pojazdu i rocznym limitem przebiegu 10 000km. Rata nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Przyznanie finansowania jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. W związku z korzystaniem z Leasingu KINTO ONE pobierane są opłaty przewidziane w Tabeli Opłat i Prowizji. Niniejszy materiał przeznaczony jest dla przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz ma charakter wyłącznie informacyjny. Zdjęcie samochodu ma charakter poglądowy i może przedstawiać model w innej wersji wyposażenia. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o., ul. Postępu 18b, 02-676 Warszawa.
  * Rata w leasingu (netto) KINTO ONE dotyczy modelu ES 300h wyposażonego w dodatkowe koła zimowe i została skalkulowana na dzień 06.05.2021 przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10 % ceny pojazdu, łączny limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w okresie trwania umowy leasingu. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym w ramach Leasingu KINTO ONE jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. Niniejszy materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców.