UX PURE
już od 990 zł netto miesięcznie

UX 200 / 250h

PURE
już od 990 zł netto miesięcznie

✓ Automatyczna skrzynia biegów
✓ Apple CarPlay / Android Auto
✓ Dwustrefowa klimatyzacja
✓ Automatyczna z systemem Nanoe
✓ Reflektory Bi-LED
✓ Pakiet Lexus Safety System+ 2
✓ 17” Felgi aluminiowe

Wersje BUSINESS EDITION
i PURE w takich samych ratach

UX 200 / 250h

BUSINESS EDITION
już od 990 zł netto miesięcznie

Wyposażenie PURE oraz:
✓ Podgrzewane fotele przednie
✓ Elektrochromatyczne lusterko wewnętrzne
✓ Przyciemniane szyby
✓ 18” felgi aluminiowe
✓Czujniki parkowania z przodu i z tyłu z ICS
✓ Kamera cofania
✓ Światła przeciwmgielne LED
✓ Relingi dachowe
✓ System BSM oraz RCTAB (dla modeli UX 250h)

Takie same raty za wersję
hybrydową i benzynową

UX 200 / 250h

Obie wersje już od 990 zł netto miesięcznie

Teraz wysokość miesięcznej raty przy wyborze tego crossovera z samoładujacym elektrycznym napędem hybrydowym jest taka sama, jak w przypadku modelu z konwencjonalnym silnikiem benzynowym.

SPRAWDŹ RATY DLA LEASINGU KINTO ONE

LEASING KINTO ONE
CZY
LEASING KONSUMENCKI KINTO ONE?

Leasing KINTO ONE oraz Leasing Konsumencki KINTO ONE to programy finansowe dla Klientów, którzy nie chcą angażować środków własnych w zakup samochodu i cenią sobie możliwość regularnej wymiany auta na nowe. Jest to udoskonalona forma leasingu, w której nie spłaca się całej wartości samochodu, a jedynie jej część.

SPRAWDŹ RATY DLA LEASINGU KONSUMENCKIEGO KINTO ONE

  • SPRAWDŹ METODY FINANSOWANIA NOWEGO LEXUSA

  • * Nota prawna

    Podane raty nie dotyczą prezentowanej wersji wyposażenia i nie zawierają ceny lakieru metalizowanego.
    Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Kalkulacja z dnia 16.09.2021 r. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców.
    Przykładowa Kwota Łączna do zapłaty co miesiąc przygotowana na dzień 16.09.2021 r. przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, wpłata własna klienta 10% ceny pojazdu brutto, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w ciągu okresu umowy. Kalkulacja nie uwzględnia kosztów rejestracji pojazdu oraz ubezpieczenia GAP. W skład Kwoty Łącznej do zapłaty co miesiąc (w zależności od wyboru przez Korzystającego określonego wariantu umowy leasingu) może wchodzić obok raty leasingu również: rata serwisowa, rata zwrotu kosztu ubezpieczenia pojazdu. Kwoty Łączne do zapłaty co miesiąc w podanych powyżej wysokościach obowiązują do dnia 31.10.2021 r. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Usługa Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępna jest dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. Szczegóły dotyczące warunków Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępne są w salonach Dilerów Lexusa.
    Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy leasingu konsumenckiego jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Usługa leasingu konsumenckiego dostępna jest dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. Szczegóły dotyczące warunków leasingu konsumenckiego dostępne są w salonach Dilerów Lexusa.