•     Kredyt How it works

  KREDYT SMARTPLAN

  Kredyt SMARTPLAN to gwarancja: elastycznej wpłaty własnej oraz spłaty jedynie tej części wartości auta, która odpowiada rzeczywistej utracie jego wartości. Odkryj wszystkie jego korzyści:

  • Nawet o 40% niższe raty miesięczne
  • Wpłata własna już od 10%
  • Oprocentowanie 5,99% (RRSO 11,48%)
  • Wymiana samochodu co 3-4 lata bez angażowania gotówki
  • Wszystkie formalności w jednym miejscu – u najbliższego Dilera
  • Okres kredytu: 36 lub 48 miesięcy

 •     2 tax benefits

  NISKA WPŁATA WŁASNA
  Sam decydujesz o wysokości wpłaty własnej na zakup swojego Lexusa
  NISKA RATA MIESIĘCZNA
  Wysokość miesięcznej raty zostanie wyliczona w oparciu o cenę Lexusa pomniejszoną o wartość wpłaty własnej oraz ostatniej raty
  NISKA UTRATA WARTOŚCI
  Dzięki gwarantowanej wartości rezydualnej masz pewność niskiej utraty wartości swojego Lexusa i wiesz dokładnie ile będzie wart

MOŻLIWOŚCI ZAKOŃCZENIA UMOWY

    jak skorzystac smartplan

CYKLICZNA WYMIANA SAMOCHODU - JAK TO DZIAŁA?

    how it works kredyt

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  • W jaki sposób mogę wymieniać samochód na nowy co 3-4 lata?

   Tuż przed zakończeniem okresu umowy udaj się do Dilera Lexusa, który może odkupić od Ciebie obecny samochód. Pamiętaj o niskiej utracie wartości swojego Lexusa – to dzięki temu jest on wciąż tak dużo wart. Możesz wybrać nowy samochód, a ostatnią ratę z obecnego kredytu spłaca Diler. Wpłata własna na zakup nowego auta w Kredycie SMARTPLAN również pochodzi ze sprzedaży Twojego dotychczasowego samochodu. Ciesz się nowym Lexusem i gwarancją producenta.

  • Czy finansowanie SMARTPLAN jest bardziej opłacalne?

   Finansowanie w Kredycie SMARTPLAN cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na bardzo wygodną niską ratę, niskie koszty i łatwość w wymianie auta co 3-4 lata. Sprawdź już dziś szczegóły i wybierz swojego nowego Lexusa.

  • Dlaczego w Kredycie SMARTPLAN mam tak wysoką ostatnią ratę?

   Kredyt SMARTPLAN oparty jest na niskiej utracie wartości Lexusa. Dzięki temu przez 3 lub 4 letni okres kredytu Twój Lexus nie traci dużo na wartości. W związku z tym po 3-4 latach możesz sprzedać samochód Dilerowi Lexusa, aby uzyskać środki na spłatę ostatniej raty dotychczasowego kredytu i wpłatę własną na nowego Lexusa. Przekonaj się jak proste i wygodne jest finansowanie w Kredycie SMARTPLAN.

  • Czy muszę wymieniać samochód na nowy?

   Nie, nie jest to wymagane, jednak wymieniając samochód na nowy zyskujesz pełen pakiet korzyści – po pierwsze jeździsz autem na gwarancji producenta, po drugie zawsze jeździsz nowym samochodem, po trzecie możesz korzystać z różnych modeli Lexusa.

 • NOTA PRAWNA

  Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN: cena nowego samochodu 70 000,00 zł, wpłata własna 21 000,00 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczna wartość raty kredytowej 1 210,00 zł, z Ostatnią Ratą 14 000,00 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 5,99%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,48%. Całkowita kwota kredytu 49 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 10 339,09 zł (obejmuje prowizję bankową 1 470,00 zł, odsetki 5 879,05 zł, oraz szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC 2 990,04 zł), całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 59 339,09 zł. Kalkulacja ważna na dzień: 23-01-2017 r.

  Wysokość raty miesięcznej w Kredycie SMARTPLAN jest średnio o 40% niższa niż wysokość raty miesięcznej w Standard Kredycie oferowanym przez Lexus Financial Services (Toyota Bank Polska S.A.) na okres 3-4 lat. Przyznanie kredytu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Lexus Financial Services (Toyota Bank Polska S.A.). Szczegółowe informacje o Kredycie SMARTPLAN i warunki finansowania dostępne są u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.