1. new-cars
  2. LS MY 23
  3. Zalety

LS Omotenashi

Sedan

Black

Cena od

695000.0

Silnik

3.5l Petrol Hybrid

GWARANCJA

3 lata lub do 100 000 przejechanych kilometrów

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

ELEGANCKA I STYLOWA SYLWETKA

Od samego początku główny projektant miał w głowie jasny obraz: nowy LS 500h będzie miał elegancką, stylową sylwetkę z charakterystyczną linią dachu: będzie „nieodparcie uwodzący i sportowy”, z szeroką, trzymającą się drogi postawą. Jednocześnie miałby zwracać na siebie uwagę, jak na flagowy pojazd przystało. Odrzucając stereotypową, trzypudełkową konstrukcję luksusowego sedana, nie można było pójść na kompromis w kwestii komfortu i przestronności wnętrza.

PROJEKTOR HUD

Wykorzystując technologię opracowaną po raz pierwszy dla myśliwców odrzutowych, kolorowy wyświetlacz Head-Up Display (HUD) o wysokiej rozdzielczości jest umieszczony dyskretnie w polu widzenia kierowcy i wyświetla najważniejsze informacje na przedniej szybie. Przy 24 calach jest to jeden z największych HUD dostępnych obecnie na rynku. Tworzy obraz tak ostry i wyraźny, że nie będziesz mieć problemu z odczytaniem danych, nawet w bardzo jasnym świetle słonecznym.

12,3-CALOWY WYŚWIETLACZ MULTIMEDIALNY

Zarówno kierowca, jak i pasażer na przednim fotelu mogą bezproblemowo współpracować z nowym LS 500h korzystając z centralnego, 12,3-calowego multimedialnego ekranu dotykowego, panelu dotykowego na konsoli środkowej lub komend głosowych. Apple CarPlay® i Android Auto® umożliwiają łatwe wyświetlanie i dostęp do aplikacji smartfona.

GALERIA ZDJĘĆ LS

Zobacz widok 360°

Widok pełnoekranowy Zamknij

GALERIA WIDEO