1. new-cars
  2. Najważniejsze cechy
Szybka nawigacja

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Podróżowaniu nowym Lexusem NX towarzyszy pewność, że nad kierowcą i pasażerami czuwają najnowsze zdobycze technologii. Dostępny w standardzie system Lexus Safety System +3 zapewnia poczucie kontroli i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dodatkowo od wersji Prestige samochody wyposażone są m.in.: w asystenta elektronicznego otwierania i blokowania drzwi, który zabezpiecza je przed otwarciem, jeśli z tyłu nadjeżdża inny pojazd.

STEROWANIE GŁOSOWE

Lexus NX oferuje system z nowym asystentem głosowym Lexus Concierge, który reaguje na komendę „Hej Lexus”. Sterowanie bezdotykowe jeszcze nigdy nie było tak proste. Współpraca technologii sztucznej inteligencji i chmury sprawia, że nie trzeba szukać ani naciskać żadnych przycisków. To z kolei pozwala w pełni skupić się na drodze. Nowy system rozumie język naturalny i kontekst sformułowań takich jak „zgłodniałem” czy „zimno mi”. Opracowany przez Lexusa asystent głosowy Lexus Concierge pozwala bez odrywania rąk od kierownicy nawiązywać ponad 100 różnych interakcji z telefonem, nawigacją, systemem audio i ustawieniami pojazdu.

ŁĄCZNOŚĆ I MULTIMEDIA

Aktualizowana w czasie rzeczywistym nawigacja i zaprojektowany od podstaw system multimediów zapewniają ciągły kontakt z cyfrowym światem. Samochód w inteligentny sposób rozpoznaje polecenia głosowe i reaguje na nie, umożliwiając zdalną obsługę licznych funkcji. Aplikacja mobilna Lexus Link oferuje szereg przydatnych rozwiązań, pozwalając m.in.: włączać ogrzewanie lub klimatyzację samochodu, sprawdzić poziom nałądowania baterii czy analizować informacje o pokonanych trasach.**

Galeria zdjęć NX

Zobacz widok w 360°

Fullscreen Close

GALERIA WIDEO