Car Service M8

WŁAŚCICIELE

SERWIS LEXUS

Oferujemy usługi zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej zadbać o potrzeby Twoje oraz Twojego Lexusa. W marce Lexus troszczymy się o każdego Lexusa, niezależnie od wieku i przebiegu.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z SERWISU MARKI LEXUS

Nasz zespół wyszkolonych techników i serwisantów zapewni wyjątkowy poziom obsługi, aby Twój Lexus funkcjonował na najwyższym poziomie.

    car service key features A
 • WYSZKOLENI TECHNICY MARKI LEXUS

  To lata doświadczenia w dziedzinie mechaniki i godziny szkoleń technicznych sprawiają, że nasi technicy są tak wysoce wykwalifikowani. Wpływa na to także ich poświęcenie dla marki oraz dogłębna znajomość każdego modelu z gamy Lexusa. Gwarantujemy, że dzięki regularnym szkoleniom z zakresu inżynierii i technologii nasi technicy posiadają zawsze aktualną i bezkonkurencyjną wiedzę

 • ORYGINALNE CZĘŚCI LEXUS

  Części Lexus są projektowane i produkowane z taką samą dbałością o szczegóły jak nasze samochody, a także poddawane przez naszych inżynierów codziennym próbom i testom.

 • AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA I NARZĘDZIA DIAGNOSTYCZNE

  Odpowiednie narzędzia diagnostyczne mają kluczowe znaczenie w umożliwieniu Ci jak najszybszego powrotu na drogę. Test diagnostyczny zapewnia błyskawiczną i dokładną ocenę pojazdu, a także pozwala odnaleźć przyczynę wszelkich problemów. Dzięki oryginalnym aktualizacjom oprogramowania używanego w narzędziach diagnostycznych Lexus, można mieć pewność, że pojazd znajduje się w optymalnej kondycji. Twój Autoryzowany Diler Lexusa posiada sprzęt diagnostyczny i narzędzia zaprojektowane specjalnie dla Twojego samochodu.

 • SPRAWDZIAN BEZPIECZEŃSTWA

  Wizualna kontrola bezpieczeństwa Lexus jest kontrolą przeprowadzaną przez technika Lexusa, który sprawdza wszelkie kluczowe komponenty Twojego samochodu. Obejmuje to opony, układ kierowniczy, hamulce, światła, nadwozie, układ wydechowy i poziom płynów. Po zakończeniu otrzymasz raport z wizualnej kontroli bezpieczeństwa, w którym zaznaczone zostaną wszelkie prace wymagające pilnego wykonania oraz informacje na temat tych, których wykonanie może być wymagane w najbliższej przyszłości.

 • TEST AKUMULATORA NAPĘDU HYBRYDOWEGO

  To kompleksowy test przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego technika, który sprawdza cały system hybrydowy, a następnie sporządza szczegółowy pisemny raport, potwierdzać stan akumulatora napędu hybrydowego. Pomyślne zakończenie testu pozwala na przedłużanie gwarancji na akumulator napędu hybrydowego aż do 10 lat.