tyres hero

WŁAŚCICIELE

OPONY

Lexus oferuje opony oraz zestawy kół optymalnie dostosowane do warunków, w których podróżujesz, aby zapewnić Tobie i Twoim pasażerom najwyższy poziom osiągów i ochrony. Zalecamy wybór tylko oryginalnych obręczy kół oraz czujników ciśnienia, które zostały zaprojektowane specjalnie dla Twojego Lexusa.

    tyres maximum performance

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ NA DRODZE

Kluczowym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo Tobie i Twoim pasażerom jest dobry stan opon w Twoim samochodzie. Może on mieć również mieć wpływ na drogę hamowania.

Przy wyborze opon należy wziąć pod uwagę wiele czynników: przyczepność, prowadzenie na mokrej i suchej nawierzchni, stabilność przy wysokiej prędkości, komfort jazdy, poziom hałasu, sprzężenie zwrotne i spalanie paliwa. Jednak w jednej kwestii decyzja jest prosta: w celu doboru opon skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa.

OPONY I KOŁA ZIMOWE LEXUS

 •     Tyres Performance M8

  OPONY ZIMOWE LEXUS

  Montaż opon zimowych przygotowuje Cię na każde warunki pogodowe. Opony zimowe wykonane są z mieszanki, która pozostaje elastyczna w niskich temperaturach. Posiadają głęboki bieżnik rozpraszający wodę i błoto pośniegowe, a także liczne małe szczeliny, które poprawiają przyczepność podczas hamowania, ruszania i pokonywania zakrętów oraz znacznie skracają drogę hamowania Twojego samochodu.

  Taka kombinacja umożliwia oponom zimowym dostosowanie się do różnych chłodnych warunków jazdy na mokrych, zaśnieżonych lub oblodzonych drogach.

 • WPŁYW OPON ZIMOWYCH NA DŁUGOŚĆ DROGI HAMOWANIA POJAZDU

  Drogi zaśnieżone
  Zimowa opona zapewnia lepszą przyczepność, która skraca drogę hamowania o 8m. Hamowanie na zaśnieżonych drogach od prędkości 50 km/h do zatrzymania.
      Snowy Roads Desktop
  Drogi oblodzone
  Zimowa opona zapewnia lepszą przyczepność, która skraca drogę hamowania o 11m. Hamowanie na oblodzonych drogach od prędkości 30 km/h do zatrzymania.
      Icy Roads Desktop
  Proszę mieć na uwadze, że na powyższych schematach nie zachowano skali. Testy hamowania przeprowadzone niezależnie przez British Tyre Manufacturers Association i Tyresafe. Więcej szczegółowych informacji znajduje się pod adresem: www.tyresafe.org
    Tyres Performance M8 1920x1080new

ORYGINALNE KOŁA ZIMOWE LEXUS

Optymalne rozwiązanie na zimę - kompletne koła zimowe Lexus. W skład oryginalnych kół zimowych Lexus wchodzą wysokiej jakości: obręcze kół ze stopów lekkich, czujniki ciśnienia oraz opony klasy premium. Oryginalne koła zimowe są dostępne wyłącznie w ofercie Autoryzowanych Dilerów Lexusa.