2018 lexus ownership driving2

GWARANCJA

ROZSZERZONA GWARANCJA

Zapewnij sobie spokój podczas jazdy dzięki rozszerzonej gwarancji Lexus. Po upływie standardowej gwarancji samochodowej odkryj program rozszerzonej gwarancji dopasowany do Twoich potrzeb, który zapewni najwyższej klasy doświadczenia wynikające z posiadania Twojego pojazdu przez cały okres jego eksploatacji.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ROZSZERZONEJ GWARANCJI

Nasi certyfikowani specjaliści z firmy Lexus dołożą wszelkich starań, aby utrzymać Twój samochód w najlepszej kondycji. Wszystkie naprawy zostaną zaplanowane w możliwie najbardziej satysfakcjonujący finansowo sposób i będą wykonywane przez wyszkolonych techników przy użyciu specjalistycznych narzędzi i sprzętu diagnostycznego oraz oryginalnych części Lexus.

Dzięki szerokiej gamie programów gwarancyjnych, możemy zaoferować najlepszą rozszerzoną gwarancję dostosowaną do Twojego stylu życia. Poczynając od gwarancji na układ wydechowy, a kończąc na gwarancji na akumulator, Lexus doda Ci pewności oraz swobody w czerpaniu satysfakcji z użytkowania Twojego Lexusa tak długo, jak to możliwe.

    warranty key features benefits
 • GWARANCJA DLA STARSZYCH SAMOCHODÓW

  Oferujemy kompleksową gwarancję dla modeli marki Lexus mających nie więcej niż 3 lata lub 100 000 km na liczniku, z możliwością wyboru rozszerzonej gwarancji na dodatkowe 12 lub 24 miesiące po upływie okresu gwarancji handlowej.

 • JAZDA BEZ OBAW

  Wszystkie nasze polisy obejmują pomoc drogową Lexus Roadside na terenie Europy, abyś mógł podróżować bez obaw.

 • SAMOCHÓD I HOTEL

  Jeśli znajdziesz się daleko od domu i będziesz potrzebować wynajęcia samochodu lub zarezerwowania hotelu, bądź spokojny, że jest to objęte programem rozszerzonej gwarancji Lexus.

 • CZĘŚCI I CZYNNOŚCI SERWISOWE

  Dzięki kompleksowemu zaopatrzeniu oryginalnych części oraz czynnościom serwisowym, Twój pojazd zawsze będzie miał zagwarantowany najwyższy standard obsługi.

 • NAPRAWY LEXUS

  Miej pewność, że wszystkie przeglądy są wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych techników Lexus, którzy znają Twój samochód na wylot oraz stosują oryginalne części marki Lexus.