Ubez hero desktop

AUTORYZOWANE SIECI DILERSKIE LEXUS

PROGRAM UBEZPIECZEŃ

Szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych autoryzowanej sieci dilerskiej Lexus powstał z myślą o kompleksowej opiece i ochronie każdego samochodu Lexus. Są to zarówno standardowe polisy, jak i specjalne rozwiązania w bardzo atrakcyjnej formie. Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi propozycjami, a przekonasz się, że to najlepszy wybór.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Autoryzowana Sieć Dilerska Lexus oferuje szeroki zakres ubezpieczeń, które zapewniają ochronę właścicielom i samochodom marki Lexus Z naszych ubezpieczeń mogą skorzystać również właściciele pojazdów innych marek. Niezależnie od tego, czy posiadasz fabrycznie nowy samochód, czy też używany, kupujesz nową polisę lub wznawiasz dotychczasową –  sprawdź ofertę ubezpieczeń Autoryzowanej Sieci Dilerskiej Lexus i wybierz najlepszą polisę dla siebie.

UBEZPIECZENIE AC

AutoCasco – ubezpieczenie od zdarzeń związanych z użytkowaniem samochodu. Zakres ubezpieczenia AutoCasco można dostosować do swoich potrzeb, wybierając dostępne opcje ryzyk objętych ubezpieczeniem.

UBEZPIECZENIE OC

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku, gdy ubezpieczony wyrządzi szkodę innej osobie (osobom). Dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej chroniony jest zarówno poszkodowany, jak i posiadacz polisy.

UBEZPIECZENIE NNW

Zapewnia wsparcie w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku drogowego zarówno w kraju, jak i za granicą: w związku z ruchem pojazdu, podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu, bezpośrednio przy jego załadunku i wyładunku, podczas zatrzymania, postoju lub naprawy pojazdu.

KORZYŚCI

Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa: OC, AC, NNW oraz Assistance. Opcje ubezpieczenia dopasowujące zakres ochrony do potrzeb Klienta. Naprawa w ASD Lexus z użyciem oryginalnych części zamiennych. Wszelkie formalności dotyczące zawarcia ubezpieczenia oraz ewentualnej likwidacji szkody są organizowane przez Twojego dilera Lexus. Ubezpieczenia dostępne są w systemie ratalnym.

OFERTY SPECJALNE

Ubez szyba image

UBEZPIECZENIE AUTO SZYBA

Wykupienie tej opcji nie tylko gwarantuje wymianę uszkodzonej szyby na oryginalną szybę Lexus, ale również nie powoduje utraty zniżki w ubezpieczeniu AC przy kontynuacji tego ubezpieczenia w kolejnym roku.

DOKUMENTY DO POBRANIA

 • POBIERZ

 • Wszystkie podane na stronie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Program Ubezpieczenia Toyoty prowadzony jest w ramach indywidualnego ubezpieczenia Klienta. Toyota Motor Poland Co. Ltd. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (importer) nie prowadzi działalności ubezpieczeniowej w rozumieniu ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o działalności ubezpieczeniowej (Dz.U. z 2013, poz. 950). Szczegółowe informacje o Programie są dostępne w Autoryzowanych Serwisach Toyoty i na niniejszej stronie www. Warunki Programu Ubezpieczenia Toyoty oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej zostały opisane w Warunkach Ubezpieczenia poszczególnych zakładów ubezpieczeń.

  PZU SA - Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
  al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

  STU Ergo Hestia SA
  ul. Hestii 1, 81-731 Sopot

  Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.
  ul. Rodziny Hiszpańskich, 02-685 Warszawa