INNOWACJE W SAMOCHODACH

Z NAPĘDEM E-FOUR

YAW RATE
VDIM
Aktywny stabilizator
AVS
AI SHIFT
RollSkyhook

ROZWIĄZANIA DOPASOWANE DO POTRZEB

HYBRYDOWE SUV-Y

Dodatkowy silnik elektryczny pozwala efektywniej gospodarować energią i przewidywać zmienne warunki w terenie.

TURBODOŁADOWANE SUV-Y

Potężny moment obrotowy przenoszony na 4 cztery koła nawet w proporcji 50:50 zapewnia wysokie osiągi i idealną trakcję, przy zachowaniu umiarkowanego zużycia paliwa
.

HYBRYDOWE SEDANY

Unikalne połączenie mechanicznego napędu na 4 koła z 445-konnym napędem hybrydowym zapewnia pełen komfort podczas przyspieszania.

HYBRYDOWE SUV-Y 
Z E-FOUR

Dostępny w hybrydowych SUV-ach Lexusa napęd E-FOUR nie tylko pozwala na jazdę w wymagających warunkach, ale także stabilizuje samochód podczas pokonywania zakrętów. Układ ten wykorzystuje drugi silnik elektryczny, który napędza tylną oś i korzysta wyłącznie z energii uzyskanej podczas hamowania regeneracyjnego. To właśnie temu procesowi hybrydowe SUV-y zawdzięczają swoją ekonomiczność. Szereg czujników przewiduje ruchy kierowcy i sytuacje na drodze, uruchamiając napęd tylnej osi w odpowiednim momencie.

TURBODOŁADOWANE
SUV-Y Z E-FOUR

Sprzęgło elektromagnetyczne, zastosowane w SUV-ach Lexusa z turbodoładowanym silnikiem benzynowym, wykorzystuje informacje o prędkości, przeciążeniach oraz położeniu kierownicy i na ich podstawie przekazuje moc pomiędzy osiami z 100:0 do 50:50 w stosunku przód/tył. Pozwala to na połączenie imponującej trakcji z oszczędnością i wysokimi osiągami.

GAMA MODELI Z NAPĘDEM E-FOUR

BRAK WYNIKÓW

Żadne pojazdy nie spełniają kryteriów wyszukiwania. Poszerz kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

2017 Lexus NX 300h Home Range Exterior

NX

FUTURYSTYCZNY SUV

Futurystyczny SUV wykorzystujący najnowocześniejsze technologie i najszlachetniejsze materiały.

RX local

RX

NAJWIĘKSZY SUV LEXUSA

Nowy poziom odniesienia: SUV z wyrafinowanym napędem w pełni hybrydowym o mocy 313 KM.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ