LEXUS IS JUŻ OD 990 PLN W LEASINGU SMARTPLAN

LEASING SMARTPLAN to minimalizacja kosztów Twojej Firmy oraz niższa rata leasingu do 50%. Po zakończeniu umowy możesz wykupić auto bądź zwrócić je do Dealera.

Niska rata

Spłacasz jedynie tę część wartości pojazdu która odpowiada rzeczywistej utracie wartości w tym czasie.

Oszczędności podatkowe

Cała rata leasigowa stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala na dodatkowe oszczędności podatkowe.

Komfortowa opieka

Pełne wsparcie w każdej sytuacji, pod jednym numerem telefonu.

POZNAJ LEXUSA IS

Lexus IS przykuwa uwagę stylem, jest technicznie zaawansowany i oferuje niezrównany komfort. Atletyczna sylwetka i poprowadzona w stylu coupé linia dachu zdradza, że oto stoi przed Tobą sedan zdolny przyprawić o mocniejsze bicie serca. Z jego osiągami przychodzi mu to bez trudu. Mając do wyboru silnik benzynowy lub napęd hybrydowy, możesz skonfigurować Lexusa IS idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 • 2017 lexus is key features
  • 2-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy

   Mając do dyspozycji mocny silnik benzynowy, imponującą listę wyposażenia i całe mnóstwo opcji do wyboru, w tym wersję F SPORT, możesz stworzyć swojego idealnego Lexusa IS.

  • Napęd w pełni hybrydowy

   IS wyposażony w najnowsze wcielenie napędu hybrydowego Lexus to z pojazd oszczędny i mało obciążający środowisko, a zarazem auto mocne i szybko reagujące na naciśnięcie pedału przyspieszenia.

  • Doskonałe prowadzenie

   Usztywniona konstrukcja nośna sprawia, że samochód prowadzi się jeszcze bardziej precyzyjnie, a nowy układ korekcji sztywności zawieszenia (AVS) poprawia przyczepność i właściwości jezdne.

  • Idealne zachowanie na drodze

   Za sprawą nowego, lekkiego zawieszenie IS jeszcze lepiej radzi sobie z nierównościami, unika nadmiernych przechyłów nadwozia, bardzo stabilnie utrzymuje prosty tor jazdy i ma świetną przyczepność.

  • Doskonała aerodynamika

   Nasi specjaliści z dziedziny aerodynamiki poświęcili setki godzin na doskonalenie niemal płaskiego kształtu podwozia i owiewek, tak by jazda Lexusem IS była ekonomiczna i odbywała się w ciszy.

  • Inteligencja i bezpieczeństwo

   Samochód można zamówić z opcjonalnym systemem bezpieczeństwa Lexus Safety System+, który obejmuje układy intuicyjnie przekazujące kierowcy dodatkowe informacje, poprawiające widoczność do przodu, ostrzegające o zagrożeniach i ryzyku kolizji oraz automatycznie hamujące w sytuacji zagrożenia.

  • Do wyboru: benzyna lub hybryda

   Mając do dyspozycji napęd hybrydowy lub silnik benzynowy, imponującą listę wyposażenia i całe mnóstwo opcji do wyboru, w tym wersję F SPORT, możesz stworzyć swojego idealnego Lexusa IS.

INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA IS

Nowy Lexus IS powstaje w Japonii, w naszej obsypanej nagrodami fabryce Tahara, a nad jakością produkcji czuwają mistrzowie Takumi. To samochód, który zachwyca nie tylko wyglądem, lecz także wyjątkowymi osiągami. Patrząc na niego z zewnątrz, od razu dostrzega się charakterystyczną wrzecionowatą atrapę chłodnicy i wyraziste światła LED. We wnętrzu wyróżnia się duży centralny wyświetlacz o przekątnej 10,3 cala i wiele stylistycznych detali, na przykład szwy na skórzanej tapicerce foteli i laserowo wycinane drewniane wstawki.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA IS

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Next steps

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE