1. new-cars
 2. LBX
Szybka nawigacja
ŁOWCA SPOJRZEŃ

JUŻ W SALONACH.

ZAPRASZAMY NA JAZDY TESTOWE.

Nowy model LBX z samoładującym napędem hybrydowym każdego dnia będzie zachwycać Cię na nowo. Ten samochód charakteryzuje nie tylko wyjątkowo przyjemne prowadzenie, ale też dynamika i oszczędność. LBX to także nowa definicja samochodu premium w kompaktowej skali — bez kompromisów pod względem osiągów, wyglądu i najwyższych standardów Lexusa.
 • JUŻ OD 139 900 ZŁ*

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139 900 zł
   
 • OD 990 NETTO ZŁ/MC

  W LEASINGU KINTO ONE**
   
 • OD 1 190 BRUTTO ZŁ/MC

  W LEASINGU KONSUMENCKIM KINTO ONE***
   
ŚWIATOWA PREMIERA

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Odkryj mnogość funkcji nowego Lexusa LBX. Poznaj najnowszą generację samoładującego elektrycznego napędu hybrydowego, design, który przyciąga wzrok, technologie bezpieczeństwa, multimedia i wiele więcej..

ZUPEŁNIE NOWY LEXUS LBX

ODKRYJ ATMOSFERY

Naszą wizją jest zapewnienie kierowcom ekskluzywnych doznań na wysokim poziomie. To dlatego w nowym LBX możesz wybrać jedną z czterech unikalnych atmosfer. Każda z nich została starannie zaprojektowana tak, aby stworzyć indywidualny klimat samochodu, z którym pełniej wyrazisz siebie. Wszystko po to, by każdy dzień był wyjątkowy.

ZNAJDŹ SWOJĄ ATMOSFERĘ

DLA KOGO ZAPROJEKTOWALIŚMY ATMOSFERY?

Nasze unikalne atmosfery LBX zostały stworzone z myślą o kierowcy i jego osobistych preferencjach. Indywidualne pod względem estetyki i ducha, zarówno te subtelne, jak i te dynamiczne, przemawiają do różnych osobowości i stylów życia.

LBX W 360 STOPNIACH

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNĄ PREZENTACJĘ

Jeśli chcesz poznać najnowszego Lexusa LBX zapraszamy na wirtualną prezentację, dzięki której możesz nie tylko obejrzeć go z każdej strony, z zewnątrz i od środka, ale także skonfigurować Twoją atmosferę. Wybierz tę, która jest Ci najbliższa i zarezerwuj swojego wymarzonego Lexusa LBX.

ZNAJDŹ IDEALNEGO LBX DLA SIEBIE

DOŁĄCZ DO LBX EXPERIENCE

Rear view of the Lexus LBX
A person in the doorway of a Lexus LBX
QUIZ DLA WYBIERAJĄCYCH STYL

JAKIEJ CODZIENNOŚCI PRAGNIESZ?

Odprężającej? Eklektycznej? Miejskiej? Z Lexusem LBX każdy dzień będzie wyjątkowy i bliski Twojemu stylowi życia. Aby wybrać idealną atmosferę LBX dla siebie, odpowiedz na pytania w naszym krótkim quizie.

Lexus LBX driving on a hillside road

Rozważasz większy model?

 • NAJNOWSZA 5. GENERACJA
  NAPĘDU HYBRYDOWEGO

  NOWY LEXUS
  UX 300h

   
 • ZBLIŻONY KOSZT

  Wystarczy relatywnie niewielka dopłata, aby cieszyć się zupełnie nowym
  Lexusem UX 300h.
  To auto nie tylko zwinne
  w mieście
  , ale i wygodne
  w dłuższej podróży.

  WIĘCEJ PRZESTRZENI

  UX 300h nadal zalicza się do kategorii miejskich crossoverów, ale jest samochodem
  wyraźnie większym.
  Cechuje go wyrafinowany design ze sportowym zacięciem.

  EKSCYTUJĄCE OSIĄGI

  Podobnie jak LBX
  nowy UX 300h ma
  nowoczesny napęd hybrydowy.
  Oferuje jednak moc aż
  199 KM i przyspieszenie do
  100 km/h w 8,1 s
  (7,9 s w E-FOUR).
   
* Podana cena dotyczy modelu LBX w atmosferze LBX (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i obejmuje koszt lakieru bez dopłaty). Podana cena zawiera rabat w wysokości 13 000 zł od ceny katalogowej 152 900 zł. Najniższa cena w ciągu 30 dni od wprowadzenia obniżki wynosiła 139 900 zł.

** Przykładowa rata netto w Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą dla modelu Lexus LBX w atmosferze LBX z lakierem bez dopłaty przygotowana w oparciu o następujące parametry: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu do 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 01.05.2024 r. W przypadku zmiany stóp procentowych, wysokość raty w leasingu KINTO ONE może ulegać zmianie. Szczegóły Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą i ostateczne warunki finansowania dostępne są u poszczególnych Dilerów Lexusa. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz jest przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

 *** Prezentowana rata brutto Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dotyczy modelu LBX FWD w atmosferze LBX (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata została sporządzona na podstawie: aktualnej ceny pojazdu, obowiązujących stóp procentowych i następujących założeń: okres umowy 24 mies., opłata wstępna 10% ceny pojazdu, łączny limit przebiegu do 30 000 km. Kalkulacja z dnia 1.04.2024 r. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty brutto mogą ulec zmianie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Szczegóły dotyczące spalania lub emisji CO2 są dostępne na lexus-polska.pl.