2018 lexus ownership LexusGenuineParts hero

WSZYSTKO O KOŁACH PREMIUM

Koła zimowe Lexus zostały zaprojektowane, by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim pasażerom. Kompletne koła doskonałej jakości pozwolą Ci dotrzeć do celu w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, dadzą Ci pewność prowadzenia oraz zapewnią bezpieczne hamowanie.

Samochody marki Lexus mają doskonałe parametry i zapewniają wyjątkowy komfort podróżowania. By w pełni się tym cieszyć, Lexus oferuje opony oraz zestawy kół perfekcyjnie dostosowane do warunków, w których podróżujesz, aby zapewnić Tobie i Twoim pasażerom najwyższy poziom osiągów i ochrony. Zalecamy wybór tylko oryginalnych obręczy kół oraz czujników ciśnienia, które zostały opracowane specjalnie dla Twojego Lexusa.

Każdy samochód Lexusa projektowany jest z wyjątkowym zaangażowaniem i dbałością o detale. Dotyczy to także kół - ich stylistyka jest perfekcyjnie dopasowana do wyglądu samochodu marki premium.

    Image 01

JAK DOBRAĆ KOŁA ?

Odpowiednio dopasowane koła zimowe premium spełniają wiele ważnych funkcji. To od nich zależy:
• przyczepność,
• prowadzenie na mokrej i suchej nawierzchni,
• komfort jazdy,
• poziom hałasu,
• stabilność przy wysokiej prędkości,
• spalanie paliwa.

Aby skorzystać z pomocy doradcy przy wyborze idealnych kół zimowych, skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa. W serwisie nie tylko dobierzemy koła perfekcyjnie dopasowane do Twojego Lexusa, ale przekażemy też fachową wiedzę na ich temat. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i podsuniemy wskazówki, które mogą okazać się przydatne podczas użytkowania, a dzięki odpowiednim kołom zimowym Twój samochód zawsze będzie sobie dobrze radził w trudnych, zimowych warunkach.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOŁA PREMIUM?

 •     Image 02
  • Oryginalna obręcz i czujniki

   Oryginalna obręcz i czujniki zgodne z homologacją samochodu gwarantują bezpieczeństwo i spełniają wszystkie wymagane parametry.

  • Stałe ciśnienie w kołach

   Wypełnienie azotem sprawia, że ciśnienie w oponach jest stałe, bez względu na temperaturę. Czujnik ciśnienia Lexus dodatkowo monitoruje jego odpowiednie parametry.

  • Ceramiczna powłoka ochronna

   Powłoka ochronna Lexus ProTect, którą pokryte są wszystkie nasze koła zimowe, znacząco ułatwia utrzymanie obręczy w czystości i chroni przed niekorzystnymi czynnikami na drogach.

  • Bezpieczna wymiana

   Bezpieczna wymiana kompletnych kół zimowych nie zagraża uszkodzeniem obręczy, czujnika ciśnienia ani opony.

KOŁA PREMIUM POZA SEZONEM

W Lexusie troszczymy się o Twoje koła zimowe również między sezonami. Po wymianie w serwisie zostają one dokładnie umyte, i zakonserwowane wysokiej jakości preparatami, które zapobiegają uszkodzeniom. Koła zimowe przechowujemy w odpowiednich warunkach atmosferycznych, na dedykowanych stojakach. Dzięki temu po kilku miesiącach, gdy przychodzi czas na sezonową wymianę, są w doskonałym stanie.

AKCESORIA UZUPEŁNIAJĄCE

 •     Image 03

  Łańcuchy

  Warunki na trasie mogą być naprawdę trudne. Bądź na to gotowy - wypożycz łańcuchy Pewag, które pozwolą Ci pokonać zaśnieżone fragmenty trasy. Szybko i łatwo je zamontujesz, a Twoje koła zyskają znakomitą przyczepność. W celu dobrania łańcuchów śniegowych do swojego modelu Lexusa skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa.

  PEWAG SERVO:
  • Znakomita przyczepność oraz wysoki komfort montażu i użytkowania.
  • Innowacyjna, opatentowana technologia Servo z systemem automatycznego napinania łańcuchów bez konieczności ręcznego dociągania.
  • W celu ochrony felg zewnętrzne elementy łańcuchów napinających zostały zaopatrzone w plastikowe nakładki z logo Pewag.
  • Łańcuchy posiadają wymagane atesty.


  Uwaga! Przed założeniem łańcuchów należy zapoznać się z instrukcją obsługi samochodu. W przypadku niektórych rodzajów ogumienia łańcuchy nie będą mogły być stosowane.

 •     Image 04

  Preparat ochronny do obręczy kół

  Doskonały sposób na zabezpieczenie obręczy przed wysokimi temperaturami (nawet do 400°C). Preparat zapewnia ochronę przed wnikaniem gorących drobin pyłu hamulcowego w powierzchnię obręczy. Po zastosowaniu preparatu wystarczy umyć obręcz wodą. Pamiętaj jednak, że preparat nie nadaje się do konserwacji obręczy stalowych, paneli zewnętrznych i wnętrza pojazdu.

Pełny wybór kół zimowych do Twojego Lexusa oraz ich wizualizacje na sylwetce auta znajdziesz w konfiguratorze kół zimowych Lexusa.