1. new-cars
  2. UX
  3. Finansowanie
Szybka nawigacja

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

SPRAWDŹ PROGRAMY RATALNE KINTO ONE

  • NAJEM KINTO ONE JUŻ OD 990 NETTO ZŁ/MSC
  • LEASING KINTO ONE JUŻ OD 1 090 NETTO ZŁ/MSC
  • LEASING KONSUMENCKI JUŻ OD 1 350 BRUTTO ZŁ/MC

Nota prawna

Ceny mogą zawierać upust lub wymóg zakupu akcesoriów. Podane raty i ceny nie zawierają kosztu lakieru metalizowanego

Przykładowa rata netto w Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą dla modelu Lexus UX przygotowana w oparciu o następujące parametry: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 15% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu do 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 12.06.2024r. W przypadku zmiany stóp procentowych, wysokość raty w leasingu KINTO ONE może ulegać zmianie. Szczegóły Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą i ostateczne warunki finansowania dostępne są u poszczególnych Dilerów Lexusa. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz jest przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Kalkulacja Najmu KINTO ONE została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 36 miesięcy, opłata wstępna 15% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 12.06.2024r. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

Rata brutto w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE przygotowana na dzień 12.06.2024r. przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, wpłata własna klienta 15% ceny brutto pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w ciągu okresu trwania umowy. Kalkulacja nie uwzględnia kosztu rejestracji pojazdu oraz fakultatywnego ubezpieczenia GAP. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Usługa Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępna jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. W przypadku umowy leasingu z usługą serwisową, obok raty leasingu jest obecna również rata serwisowa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące warunków Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępne są w salonach Dilerów Toyoty. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa.