FILOZOFIA WZORNICTWA LEXUSA NX

Nowy Lexus NX zapoczątkowuje prawdziwą rewolucję w dziedzinie wzornictwa samochodów. Jednocześnie nadal realizuje postulat finezyjnego łączenia nowoczesnej stylistyki z innowacyjną technologią. Lexus NX dalej odznacza się słynnym awangardowym wizerunkiem, tyle że teraz dodatkowo nabrał on bardziej dojrzałego i wyrafinowanego charakteru. Dynamiczne i zgrabne proporcje samochodu potęgują emocje, a stworzone w duchu funkcjonalnego piękna rozwiązania gwarantują, że wyrazista stylistyka idzie w parze z koncepcją Lexus Driving Signature. Zakłada ona perfekcyjne połączenie komfortu jazdy z jakością prowadzenia oraz znakomitymi reakcjami przepustnicy i hamulców.

 • FILOZOFIA WZORNICTWA LEXUSA NX

  ZACHWYT NA WEJŚCIU

  Nowy Lexus NX jest emocjonujący z natury. Smuklejsza i bardziej zwarta atrapa chłodnicy podkreśla jego dynamiczny charakter. Zgrabne komponenty w kształcie litery U zdobi intrygujący wzór siatki. Stylowe światła LED do jazdy dziennej — o charakterystycznym kształcie litery L — połączono z pojedynczymi reflektorami LED typu Bi-Beam, nadając autu wyrazisty i minimalistyczny wizerunek. Przepiękne 4-elementowwe reflektory LED zdobią czarne obramowanie, które dodatkowo uwydatnia oryginalny styl samochodu.

 • FILOZOFIA WZORNICTWA LEXUSA NX

  ZACHWYCAJĄCE ROZWIĄZANIA

  Jednoczęściowe tylne światła zespolone są nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz również bardzo efektywne pod względem aerodynamicznym. Klosze zaopatrzono w żebra, które zmniejszają zmiany ciśnienia powietrza, skutecznie poprawiając stabilność jazdy. Tylny spojler zachodzący na boki wydłuża tylny zderzak, nadając Lexusowi bardziej dynamiczny, sportowy kształt w profilu.

 • FILOZOFIA WZORNICTWA LEXUSA NX

  ODWAŻNA STYLIZACJA

  Kontrastujące ze sobą elementy zestawiono tak, by z każdej strony nadawały całemu projektowi nieco innego charakteru. Starannie pociągnięte linie i wydłużona niczym w sportowych samochodach maska sprawiają, że masywna sylwetka nowego Lexusa NX jest niesłychanie odważna, a jednocześnie nawiązuje do szlachetnego dziedzictwa marki. Zarówno w czasie postoju, jak i podczas jazdy zapewnia poczucie pewności i zachwyca swoim wyrafinowaniem. Tak, jak powinien to robić prawdziwie wyrazisty samochód.

 • FILOZOFIA WZORNICTWA LEXUSA NX

  IDEALNY W DROGĘ

  Poszerzone nadkola zmieszczą większe, nawet 20-calowe koła. Czarne, chromowane wykończenie lusterek wraz ze sportowym 10-ramiennym wzorem podkreśla wyrafinowany, miejski styl.

AWANGARDA KLASY PREMIUM

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER O NOWYM LEXUSIE NX

AWANGARDA KLASY PREMIUM

POZNAJ BLIŻEJ NOWEGO NX

Poznaj i zaznaj nowego Lexusa NX. Wybierz się w podróż, w której to Ty o wszystkim decydujesz.