1. Electrified
  2. All-Electric
  3. Benefits
Szybka nawigacja
NAPĘD W PEŁNI ELEKTRYCZNY

ZALETY

Zero emisji, niższe koszty eksploatacji i dopracowanie na najwyższym poziomie: w pełni elektryczny Lexus oferuje korzyści wykraczające poza bezkompromisową moc i wspaniałe doznania z jazdy.

ZERO EMISJI

15 lat pionierskich badań zaowocowało powstaniem elektrycznego układu napędowego, który nie emituje żadnych zanieczyszczeń CO2. Dzięki temu świat staje się czystszy, a Ty dostajesz do dyspozycji w pełni elektryczny samochód o doskonałych osiągach.

Gdy Twój akumulator osiągnie kres swojej żywotności, oferujemy program zwrotu, aby zapewnić jego bezpieczną i odpowiedzialną utylizację.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

Oszczędności zaczynają się od pierwszego kilometra. Nie potrzebujesz ani oleju napędowego, ani benzyny — więc nic nie robisz sobie z cen ropy na światowym rynku. Koszty energii elektrycznej są na ogół bardziej stabilne i przewidywalne.

Również serwisowanie samochodu elektrycznego jest prostsze. Samochody elektryczne wykorzystują mniej ruchomych części, nie mają układu wydechowego, ich układy chłodzenia są mniejsze i bardziej sprawne, nie potrzebują oleju, filtrów ani pasków rozrządu do silnika. Hamulce mniej się zużywają. Taki samochód spędza więcej czasu na drodze, a mniej w serwisie.

KOJĄCA CISZA

Ani wczesnoporanny wyjazd, ani nocny powrót nie obudzi Twoich sąsiadów. Pracę silnika elektrycznego trudno usłyszeć.

Jazda z takim napędem działa kojąco i odprężająco — tylko szum opon toczących się po asfalcie świadczy o tym, że samochód wprawiają w ruch potężne siły. Dźwiękiem przyszłości jest cisza.

 

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Zaufanie do pojazdu jest jednym z fundamentów radości z jazdy. Silnik elektryczny Lexusa został gruntownie przetestowany i sprawdzona na dystansie wielu milionów kilometrów przez mistrzów kierownicy, którzy pomogli dopracować do perfekcji każdy aspekt jego działania.

Wszystkie modele są wyposażone w zaawansowany Lexus Safety System+, a optymalne rozmieszczenie podzespołów, takich jak akumulatory i silniki elektryczne, zapewnia lepsze wyważenie pojazdu.

Mój elektryk

Skorzystaj z rządowego programu dofinansowania zakupu auta z napędem elektrycznym.