ODKRYJ LEXUSA

SAMOCHODY KONCEPCYJNE

Nasze odważne, śmiało zaprojektowane samochody koncepcyjne dają prawdziwą siłę marce Lexus. Ich nie do końca przewidywalna energia kieruje nas ku przyszłości. I sprawia, że rzeczy z pozoru niemożliwe stają się rzeczywistością.

POSZERZAMY HORYZONTY

Samochody są dla nas źródłem inspiracji i w samochodach dostrzegamy naszą przyszłość. Odważne projekty koncepcyjne są poszukiwaniem drogi, jaką podążać powinna marka Lexus. LF-FC, LF-SA i UX to projekty naprawdę odważne. Prezentowane na całym świecie podczas wystaw motoryzacyjnych przyciągały spojrzenia i budziły emocje.

 •     lexus LF 30 hero

  SAMOCHODY KONCEPCYJNE

  LF-30 ELECTRIFIED

  Kontynuując wysiłki mające na celu dostarczanie innowacyjnych i niesamowitych wrażeń, Lexus zaprezentował wizję „Lexus Electrified” dla nadchodzącej generacji zelektryfikowanych pojazdów.

 •     2017 lexus ux hero

  SAMOCHODY KONCEPCYJNE

  KONCEPCYJNY LEXUS UX

  Koncepcyjny Lexus UX powstał w naszym europejskim centrum projektowym. Od samego początku tworzony był z myślą o otwartych na nowości miejskich kierowcach, którzy oczekują produktów nasyconych elektroniką i doskonale zintegrowanych z siecią.

 •     2017 lexus concept cars lf fc

  SAMOCHODY KONCEPCYJNE

  LF-FC

  Koncepcyjny LF-FC to pojazd zaprojektowany, by zaskakiwać. Wyraża się w nim stale ewoluująca idea luksusu oraz nasza pasja przywoływania przyszłości — tak by można jej było doświadczać już dziś.

 •     2017 lexus lf sa hero

  SAMOCHODY KONCEPCYJNE

  LF-SA

  Śmiały. Nieoczekiwany. Zmysłowy. Stworzony do miasta. LF-SA praktycznie w każdej dziedzinie wkracza na nieznane terytoria. Z zewnątrz jest zwarty i zwinny, a w środku zaskakująco obszerny.