ODKRYJ LEXUSA

TECHNIKA

Technikę postrzegamy jako katalizator procesu twórczego. Nigdy nie zadowala nas proste zastosowanie najnowszych rozwiązań — chcemy je rozwijać w zaskakujących, odważnych kierunkach.

ODKRYWANIE NIEOCZEKIWANYCH ZASTOSOWAŃ

Do techniki podchodzimy zawsze dynamicznie, nigdy nie statycznie. Zamiast stosować rozwiązania techniczne w ich istniejącej postaci, traktujemy je jako inspirujące punkty wyjścia do prac nad czymś nowym. Jesteśmy zawsze zwróceni ku przyszłości, myślimy kreatywnie i wielotorowo, wciąż doskonaląc i na nowo wymyślając rzeczy, które przed chwilą były tymi najnowszymi.

 •     Nanoe hero desktop

  NANOE®

  TECHNOLOGIA PEŁNA KORZYŚCI

  W trosce o bezpieczeństwo i komfort osób podróżujących naszymi autami, wyposażamy samochody w nagradzaną za jakość i skuteczność technologię Nanoe®.

 •     technology hub innovation with imagination

  TECHNIKA

  INNOWACJE Z WYOBRAŹNIĄ

  Nie wystarczy nam, że zastosujemy nowe rozwiązanie techniczne. Idziemy zawsze o krok dalej, czyniąc z niego nieodłączną część kolejnego śmiałego pomysłu i procesu projektowania pojazdu.

 •     2018 lexus safety accessories hero

  TECHNIKA

  BEZPIECZEŃSTWO I LEXUS

  Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo. System Lexus Safety System + to początek nowej ery w dziedzinie zapobiegania wypadkom. Stworzono go, by chronić Ciebie, Twoich pasażerów, osoby w innych pojazdach i pieszych. System ten uzupełnia i wzmacnia umiejętności kierowcy, stanowiąc dopełnienie jego zmysłów. Dzięki temu nawet w najdłuższej podróży w pełni panujesz nad sytuacją.

 •     technology hub pioneering technology

  TECHNIKA

  PIONIERSKIE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

  Doświadczenie, jakim jest prowadzenie samochodu, wciąż ewoluuje. Zmieniamy je na lepsze, zaprzęgając do tego siły techniki. Wierzymy, że to my będziemy kształtować przyszłość.

 •     technology hub premium specification

  TECHNIKA

  SPECYFIKACJA KLASY PREMIUM

  Supernowoczesne rozwiązania techniczne to nie wszystko. Nie mniej ważna jest jakość ich wykonania. W całej gamie Lexusa czołowym innowacjom towarzyszy luksus na najwyższym poziomie.