ODKRYJ LEXUSA

OSIĄGI

Gdy mówimy o osiągach, mamy na myśli coś więcej niż prędkość. Ważne jest bowiem całe zachowanie samochodu, jego relacja z kierowcą i drogą oraz interakcje ze zmysłami. Lexus tworzy samochody, które oferują moc silnika i siłę emocji.

ZAPROJEKTOWANE DLA CZYSTEJ PRZYJEMNOŚCI

Życie bez pasji byłoby puste. Gdyby nie nasza pasja, nie potrafilibyśmy tworzyć wspaniałych samochodów. Choć kreujemy produkty technicznie zaawansowane i innowacyjne, to podczas projektowania, budowania i testowania modelu na pierwszy plan wysuwają się zmysłowe wrażenia i czysta przyjemność. Czy ten pojazd Cię porusza? Czy rozbudza emocje i zmysły? Rysunki i dane techniczne są ważne, ale ostatecznie dla Lexusa najbardziej liczy się to, jakie samochód wywołuje wrażenie.

 •     lexus performance hub f philosophy

  OSIĄGI

  FILOZOFIA F

  Nasze dążenie do tego, by prowadzenie Lexusa dawało radość i pobudzało zmysły, nazwaliśmy krótko „filozofią F”. Każdy z naszych modeli jest zaprojektowany tak, by dostarczał czystych, autentycznych, przyjemnych wrażeń.

 •     lexus performance hub lc 500

  OSIĄGI

  SPORTOWE COUPÉ LC

  Model LC jest zwiastunem nowej ery, ważnym dla marki Lexus i wszystkich miłośników motoryzacji. Napędza go supernowoczesny wielostopniowy układ hybrydowy, który doskonale sprawdza się podczas jazdy w sportowym, zdecydowanym stylu.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  OSIĄGI

  MODELE F

  Modele naszych samochodów oznaczone literą F czerpią z filozofii F i są wyrazem naszego otwarcia na emocje, szybkość i dynamikę. Za ich kierownicą czekają na Ciebie zupełnie nowe wrażenia.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  OSIĄGI

  F SPORT

  A gdyby tak wziąć Twój ulubiony model Lexusa i nadać mu bardziej sportowy styl? Wersje F SPORT naszych samochodów wzbogacone są — zarówno z zewnątrz, jak i we wnętrzu — o sportowe akcenty stylistyczne, a ich zawieszenie zostało subtelnie przestrojone. Efekt jest porywający.