Iga Swiatek hero

AKTUALNOŚCI LEXUSA

IGA ŚWIĄTEK ZWYCIĘŻCZYNIĄ TURNIEJU ROLAND-GARROS

Mamy to! Ogromny sukces Igi Świątek, Polka zwyciężczynią turnieju Roland-Garros! Trudno wyrazić w słowach naszą dumę i radość. To wielkie święto dla polskiego sportu, dziękujemy za wspaniałe emocje!

POZDROWIENIA OD IGI

WSPÓŁPRACA Z IGĄ ŚWIĄTEK

 • Lexus poprzez zaangażowanie w tenis jest widoczny na międzynarodowych, sportowych arenach. Tym razem zaprosił do współpracy najbardziej utalentowaną przedstawicielkę tej dyscypliny sportu z młodego pokolenia: Igę Świątek.
 • 
 

 
  Iga 2

  Upór w dążeniu do perfekcji oraz inteligencja to cechy, które zdecydowanie łączą sportsmenkę z uznaną marką motoryzacyjną. Umowa uwzględnia branding, logotyp marki Lexus pojawił się na oficjalnym stroju turniejowym Igi.

  Lexus zaangażował się w sport, ponieważ osiągnięcia sportowców są wymierne - to, co osiągnęli zawdzięczają swojej pracy, determinacji i talentowi. Są wzorem i inspiracją dla młodych ludzi. Jest nadzieja, że dzięki nim polski sport zaistnieje mocno na międzynarodowych arenach – mówi Jacek Pawlak, prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe.

  Sport to pasja i praca. Kiedy Lexus spotyka na swojej drodze młodego, utalentowanego człowieka, który ambitnie podchodzi do swojej kariery zawodowej, stara się mu pomóc. Sezon 2019 był dla Igi Świątek bardzo udany. Dobre wyniki pozwoliły jej zadebiutować w Top 50.

 • 
 

 
  Iga 3

  Wybór Igi nie jest przypadkowy. Najlepsza technika i technologia, niezwykłe umiejętności oraz wrażliwość – te cechy możemy znaleźć zarówno u Igi, jak i w naszych samochodach oraz całej filozofii Lexusa – powiedziała Monika Małek, Lexus PR Manager.

  Lexus mocno angażuje się we wspieranie polskich sportowców. Japońska marka współpracowała m.in. z Agnieszką Radwańską i Marcinem Gortatem.

  Jestem bardzo zadowolona nawiązaniem współpracy z marką Lexus Polska, opartej na wartościach, które wspólnie podzielamy. Cieszy mnie również fakt, że Lexus wspiera moje zawodowe przedsięwzięcia. Mam poczucie, że razem możemy zajść naprawdę daleko – przyznaje Iga Świątek.

  Iga ma w Lexusowej rodzinie wsparcie i bez względu na wyniki - jest członkiem naszego teamu i wie, że może liczyć na nas w każdej sytuacji. Mam nadzieję, że czuje, iż stoi za nią potężna firma i wszędzie na świecie wychodząc na kort może być pewna, że jesteśmy z nią, że trzymamy kciuki i kibicujemy jej całym sercem – mówi Jacek Pawlak.

  Od czasu powstania marki w 1989 roku, Lexus nie tylko wytyczył nowe standardy jakości produktu. Zredefiniował również koncepcję luksusu pojmowanego jako całość doświadczeń w kontekście technologii, wzornictwa i poczucia komfortu. Nic dziwnego, że filozofia marki Lexus stanowi inspirację dla przedstawicieli świata kultury, sztuki i sportu na najwyższym, światowym poziomie. Teraz - wraz z Igą - marka Lexus będzie udowadniać, że ta filozofia ma przełożenie na sukces.

RELACJA Z KONFERENCJI PRASOWEJ

MEDIA O WSPÓŁPRACY Z IGĄ ŚWIĄTEK