2018 lexus lc yellow hero 1920x1080 v2 new

LEXUS PREZENTUJE LIMITOWANĄ WERSJĘ
MODELU LC — YELLOW EDITION

Lexus zaprezentował nową wersję zjawiskowego, luksusowego coupé LC — model Yellow Edition. Niespotykane połączenie dynamiki, uwodzicielskiego nadwozia i eleganckiego wnętrza sprawia, że wersję Yellow Edition świetnie się prowadzi i z przyjemnością się w niej podróżuje. Nad dopracowaniem tych aspektów do perfekcji czuwały tysiące projektantów, inżynierów i technologów.

 • 2018 lexus lc yellow unique handling 810x1080 v2 new

  DOSKONAŁE PROWADZENIE I ZACHOWANIE NA DRODZE

  Lexus LC Yellow Edition wyróżnia się znakomitymi osiągami i właściwościami jezdnymi. Model wyposażono w system Lexus Dynamic Handling, układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu (Variable Gear Ratio Steering, VGRS) kierujący wszystkimi czterema kołami i niezależnie ustalający kąty skrętu kół przednich i tylnych, a także mechanizm różnicowy Torsen® o ograniczonym poślizgu.

  Współpraca wszystkich tych zaawansowanych systemów przekłada się na większą zwinność, bezpieczeństwo i precyzję prowadzenia samochodu.

  To one pozwalają wykorzystać pełnię możliwości platformy konstrukcyjnej GA-L — w oparciu o którą stworzono Lexusa LC — cechującej się świetnym wyważeniem i obniżonym środkiem ciężkości.

  Na uwagę zasługują również 21-calowe kute obręcze kół oraz lżejszy, a jednocześnie wytrzymalszy dach z tworzywa wzmacnianego włóknem węglowym. A po przekroczeniu prędkości 80 km/h wysuwa się wykonany z włókna węglowego aktywny tylny spojler, który dociska tył samochodu, zwiększając jego stabilność przy dużej szybkości.

 • 2018 lexus lc yellow colour combinations 810x1080 v3 new

  LAKIER ZŁOCISTY SZAFRAN

  Lakier Złocisty szafran zaprojektowano specjalnie dla Lexusa LC. To emocjonujący kolor, który doskonale pasuje do zawrotnych osiągów samochodu. Niezwykle wyrazisty odcień powstał wskutek naniesienia kilku warstw żółtego lakieru. Stworzono go poprzez nałożenie na siebie dwóch warstw lakieru o wysokim stopniu nasycenia żółtą barwą i dodaniu miki zapewniającej duży połysk.

  W rezultacie uzyskano głęboko nasycony i przepięknie lśniący odcień — coś tak różnego od wszystkiego, do czego przyzwyczaiła nas marka Lexus.

 • 2018 lexus lc yellow superior interior 810x1080 v2 new

  WNĘTRZE URZEKAJĄCE JAKOŚCIĄ I KOMFORTEM

  Wyjątkowy schemat barw eksponuje również wnętrze, w którym czarne panele drzwi są ozdobione wstawkami z tkaniny Alcantara w ciepłym, żółtym kolorze. Znakomicie kontrastują z nimi przeszycia na skórzanej tapicerce białych foteli, desce rozdzielczej, kierownicy i podłokietniku przy konsoli środkowej. Wszystko to jest świadectwem kunsztu mistrzów Takumi, w głównej mierze stanowiącego o niepowtarzalnym poziomie luksusu oferowanego przez Lexusa. W środku znajduje się również wyświetlacz HUD dla kierowcy, podsufitka z czarnej tkaniny Alcantara i 10-kierunkowa regulacja przednich foteli wykonanych z białej, półanilinowej skóry.