2021 lexus davis cup sponsorship hero

AKTUALNOŚCI LEXUSA

LEXUS OFICJALNYM PARTNEREM MOTORYZACYJNYM FINAŁÓW ROZGRYWEK PUCHARU DAVISA — DAVIS CUP BY RAKUTEN FINALS 2021

 • 
To kolejny rok, w którym LEXUS został partnerem zawodów rozgrywanych od 25 listopada do 5 grudnia w Madrycie w Hiszpanii. Mecze fazy grupowej odbywać się będą także w Turynie (Włochy) oraz w Innsbrucku (Austria).
  Lexus ponownie został oficjalnym partnerem motoryzacyjnym finałów prestiżowych, międzynarodowych rozgrywek Pucharu Davisa — Davis Cup by Rakuten Finals 2021, które odbywać się będą w Madrycie od 25 listopada do 5 grudnia. W ramach współpracy Lexus będzie odpowiadał za transport tenisistów i zespołów reprezentujących 18 rywalizujących ze sobą państw do miejsc zamieszkania podczas trwania rozgrywek. Mecze fazy pucharowej zostaną rozegrane także w Turynie we Włoszech oraz w Innsbrucku w Austrii.

  Pomiędzy Lexusem i Pucharem Davisa zachodzi autentyczna synergia, przejawiająca się w dążeniu do niezrównanego luksusu oraz oferująca swoim klientom i fanom niezapomniane przeżycia. Tegoroczne rozgrywki pucharowe idą w parze z premierą nowego Lexusa NX, który otwiera kolejny rozdział w historii japońskiej marki. Samochód wyznacza nowe kierunki w zakresie projektowania wnętrza i nadwozia, a także oferuje zupełnie nowe napędy, w tym pierwszy w historii Lexusa elektryczny napęd hybrydowy typu plug-in. Poprawa osiągów przełożyła się na lepsze wrażenia z jazdy i poczucie mocniejszej więzi z samochodem. Wszystkim tym udoskonaleniom towarzyszą najnowsze rozwiązania w dziedzinie multimediów i łączności. Nowy NX został również wyposażony w zaawansowane technologie podnoszące poziom bezpieczeństwa i komfortu.

      2021 lexus davis cup sponsorship body

  Puchar Davisa jest rozgrywany od 1900 roku. Stanowi on obecnie największe międzynarodowe zawody tenisowe. W tym roku biorą w nim udział zespoły ze 142 państw. Nowy format finałów, w którym o Puchar Davisa rywalizuje 18 najlepszych narodowych reprezentacji, wprowadzono w 2019 roku. Premierową imprezę w Madrycie wygrali Hiszpanie.

  Spiros Fotinos, dyrektor Lexus Europe, stwierdza: „Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że znów zwiążemy się z tą słynną imprezą sportową. Puchar Davisa ma unikalny, międzynarodowy format, łączący najlepszych tenisistów i fanów z różnych zakątków świata, a wielu spośród nich jest konsumentami dóbr luksusowych. Jako marka Lexus nie mogliśmy pominąć okazji do tego, by nawiązać z nimi kontakt. Łączy nas wspólna pasja i determinacja, dążenie do doskonałości i zamiłowanie do niesamowitych przeżyć”.

  Albert Costa, dyrektor Davis Cup by Rakuten Finals 2021, powiedział: „To wielki przywilej, że podczas turnieju finałowego już po raz drugi możemy liczyć na Lexusa. Tegoroczna impreza odbywa się w trzech krajach, a Lexus prezentuje najwyższy poziom organizacji, obsługi i profesjonalizmu. Jesteśmy pewni, że podobnie jak w 2019 roku, najlepsi tenisiści świata i ich zespoły będą zachwyceni tym, co Lexus zaoferuje im w trakcie rozgrywek”.