2018 lexus paris motorshow hero

21.09.2018

LEXUS NA TARGACH MOTORYZACYJNYCH W PARYŻU W 2018 ROKU

 • Na organizowanych 2 października Targach Motoryzacyjnych w Paryżu zadebiutuje najnowsze luksusowe sportowe coupé RC i zupełnie nowy model UX, a także siódma generacja Lexusa ES oraz model LC w wersji Yellow Edition.
 • 2018 lexus paris motorshow rc

  TARGI MOTORYZACYJNE W PARYŻU

  LEXUS PRZEPROJEKTOWUJE LUKSUSOWE SPORTOWE COUPÉ — MODEL RC

  Nowy RC ma w sobie wszystko, co najlepsze w obecnym modelu, tyle że na jeszcze wyższym poziomie. Jego najnowsze wcielenie porywa charakterystycznym wzornictwem i jeszcze bardziej dynamicznymi właściwościami jezdnymi. Sprzedaż nowego modelu w Europie rozpocznie się pod koniec 2018 roku.

 • 2018 lexus paris motorshow ux 810x1080 v2

  TARGI MOTORYZACYJNE W PARYŻU

  NOWY UX

  Nowy Lexus UX — jak przystało na tę markę — jest innowacyjnie luksusowy, a jednocześnie bezpieczny. Łączy w sobie odważny design i ultraoszczędny nowy układ napędowy. Dynamicznego z natury Lexusa UX zaprojektowano tak, by zachwycał znakomitym prowadzeniem i fascynował typową dla Lexusa harmonią. Zdecydowanie wyróżnia się w segmencie luksusowych kompaktowych crossoverów.

 • 2018 lexus paris motorshow lc

  TARGI MOTORYZACYJNE W PARYŻU

  LEXUS PREZENTUJE OSZAŁAMIAJĄCĄ NOWĄ WERSJĘ MODELU LC — YELLOW EDITION

  Lexus prezentuje oszałamiającą nową wersję flagowego coupé — model LC Yellow Edition. Zdobi go energetyzujący lakier Flare Yellow, który wielokrotnie nagradzany design Lexusa LC eksponuje w całej okazałości. Samochód trafi do klientów jesienią tego roku.

 • 2018 lexus paris motorshow es 810x1080 v2

  TARGI MOTORYZACYJNE W PARYŻU

  NOWY LEXUS ES: WYŻSZY POZIOM OSIĄGÓW I WYRAFINOWANIA

  Sześć poprzednich generacji Lexusa ES ugruntowało jego pozycję w kategorii sedanów średniej wielkości. Kolejne, siódme wcielenie tego modelu ambitnie wkracza na zupełnie nowy szlak. Do komfortu, wyrafinowania i luksusowego wyposażenia nowy ES dodaje zupełnie nowe podwozie, które z jednej strony pozwoliło na bardziej dynamiczną stylizację, a z drugiej — poprawiło i tak już znakomite właściwości jezdne.