intersect by lexus hero

THE LOFT BY LEXUS

INTERSECT BY LEXUS

Galerie INTERSECT BY LEXUS to starannie zaprojektowane przestrzenie, które odzwierciedlają odwagę, innowacyjne myślenie i wyśmienitą jakość wykonania charakterystyczne dla naszej marki.
To miejsca, w których możesz poczuć ducha Lexusa bez siadania za jego kierownicą. To ani nie salon sprzedaży, ani tradycyjne centrum handlowe. Panująca tu atmosfera pozwala gościom poznawać markę Lexus poprzez doświadczenia związane z wzornictwem, modą, kulturą i technologią.
Uznaliśmy, że najlepszym miejscem na siedzibę pierwszej galerii INTERSECT BY LEXUS będzie Tokio, największa metropolia świata, która pozostaje jednak wierna tradycjom i zachowuje swój niepowtarzalny charakter. Na parterze butiku INTERSECT BY LEXUS zlokalizowano kawiarnię i przestrzeń wystawową The Garage, stworzoną z myślą o wydarzeniach i imprezach organizowanych pod szyldem samochodów marki Lexus. Na pierwszym piętrze znajduje się sklep CRAFTED FOR LEXUS, a także zbudowana na modłę biblioteki restauracja, w której można spróbować klasycznych tokijskich dań w nowoczesnej odsłonie.
Nasza galeria w Tokio odniosła ogromny sukces, dlatego kolejne butiki INTERSECT BY LEXUS powstały również w Dubaju i Nowym Jorku.