LEXUS RC F

DRAPIEŻNA MOC

JESZCZE LEPSZE OSIĄGI I WZORNICTWO

Coupé RC F ponownie zagościł na rynku, i to w towarzystwie szeregu udoskonaleń podnoszących osiągi i odświeżających śmiałe wzornictwo. Model RC F został uzupełniony o całkowicie nową, limitowaną wersję Track Edition, która zapewnia luksus w podróży i znakomite osiągi na torze.

 • 2019 lexus rcf article12

  LEXUS RC F

  WYRAFINOWANA STYLISTYKA

  Zwarte reflektory LED dopełnione światłami do jazdy dziennej, tylny dyfuzor w kolorze karoserii, zmodyfikowany kształt atrapy chłodnicy oraz nowe, stapiające się z linią nadwozia tylne światła — wszystko to sprawia, że Lexus RC F wyróżnia się minimalistycznym, lecz kunsztownym wzornictwem.

 • 2019 lexus rcf article09

  LEXUS RC F

  LEPSZE OSIĄGI

  Inżynierom udało się zredukować masę coupé tak, by jego wizerunek nie stracił na wdzięku, a konstrukcja nadal zachwycała solidnością wykonania. Lexus RC F jest standardowo wyposażony w elektroniczną kontrolę startu, która pozwala kierowcom rozpędzić samochód od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,5 sekundy.

  Specjalnie zaprojektowane opony Michelin Pilot Sport 4S ograniczają podsterowność, zapewniają lepszą przyczepność boczną i są wyjątkowo odporne na trudne warunki drogowe.

  Zastosowanie aluminiowych wsporników, wydrążonych półosi oraz zmniejszenie kolektora dolotowego i kompresora klimatyzacji pozwoliło znacznie odciążyć samochód.

 • 2019 lexus rcf article04

  LEXUS RC F

  WERSJA TRACK EDITION

  Aerodynamiczne elementy w wersji Track Edition zapewniają lepszą przyczepność i większą precyzję kierowania. Tylko z przodu nieresorowaną masę wersji Track Edition udało się obniżyć aż o 25 kg dzięki lżejszym obręczom kół oraz hamulcom z karbonowo-ceramicznymi tarczami i zaciskami.

  Standardowo wnętrze wykończone zostało skórą w czerwonym kolorze, którą urozmaicają akcenty z tkaniny Alcantara i czerwone wstawki z włókna węglowego.