1. Editions
  2. Business ed
KOMFORT W BIZNESOWYM WYDANIU

LINIA BUSINESS

Linia powstała, by w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów z segmentu firmowego.

Samochody w wersji BUSINESS charakteryzują się bogatym wyposażeniem i mają bardzo atrakcyjne ceny. Zapewniają kierowcy i pasażerom maksymalny poziom komfortu oraz doskonale podkreślą prestiż firmy. Rozbudowane pakiety dodatkowego wyposażenia oraz najbardziej zaawansowane technologicznie systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy to w tej konfiguracji standard.

Lexus UX BUSINESS oraz pakiet TECHNO już od 159 900 zł

Dostępny także w Leasingu KINTO ONE już od 1 502 zł netto miesięcznie ***

Lexus RX BUSINESS EDITION+ dostępny już od 255 200 zł

Dostępny także w Leasingu KINTO ONE już od 2 142 zł netto miesięcznie**

Lexus ES BUSINESS EDITION dostępny już od 224 400 zł

Dostępny także w Leasingu KINTO ONE już od 2 250 zł netto miesięcznie*

POZNAJ BLIŻEJ LINIĘ BUSINESS

KOMFORT W BIZNESOWYM WYDANIU

Biznesowe edycje Lexusów stanowią kwintesencję jakości, komfortu i stylu. Wyjątkowo bogate pakiety wyposażenia w bezkonkurencyjnych cenach sprawiają, że wybór auta w tej wersji to doskonała decyzja również pod względem finansowym.

SPECYFIKACJA BUSINESS OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:

• pełny pakiet bezpieczeństwa Lexus Safety System+,
• podgrzewane fotele,
• elementy wspomagające manewrowanie
(m.in. czujniki parkowania),
• reflektory LED,
• automatyczna skrzynia biegów,
• felgi aluminiowe.

Więcej elementów z listy bogatego wyposażenia standardowego znajduje się w cennikach.

Nota prawna
Podane raty i ceny nie zawierają kosztu lakieru metalizowanego. Ceny mogą zawierać upust lub wymóg zakupu akcesoriów
* Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 23.11.2022 r. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

** Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 20% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 23.11.2022 r. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

*** Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu UX 200 w wersji Business + pakiet Techno (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 20% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 23.11.2022 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.