1. Editions
 2. Business ed
Szybka nawigacja
KOMFORT W BIZNESOWYM WYDANIU

LINIA BUSINESS

Linia powstała, by w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów z segmentu firmowego.

Samochody w wersji BUSINESS charakteryzują się bogatym wyposażeniem i mają bardzo atrakcyjne ceny. Zapewniają kierowcy i pasażerom maksymalny poziom komfortu oraz doskonale podkreślą prestiż firmy. Rozbudowane pakiety dodatkowego wyposażenia oraz najbardziej zaawansowane technologicznie systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy to w tej konfiguracji standard.
 • Lexus UX BUSINESS oraz pakiet TECHNO


  już od

  » 148 900 zł

  (Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 151 900 ZŁ


  Dostępny także w Leasingu KINTO ONE
  już od 990 zł netto miesięcznie**

 • Lexus ES BUSINESS EDITION
   


  już od

  » 218 900 zł

  (Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 234 900 ZŁ)


  Dostępny także w Leasingu KINTO ONE 
  już od 1 690 zł netto miesięcznie*

WYGODNY PROGRAM DLA FIRM

LEASING KINTO ONE

POZNAJ BLIŻEJ LINIĘ BUSINESS

KOMFORT W BIZNESOWYM WYDANIU

Biznesowe edycje Lexusów stanowią kwintesencję jakości, komfortu i stylu. Wyjątkowo bogate pakiety wyposażenia w bezkonkurencyjnych cenach sprawiają, że wybór auta w tej wersji to doskonała decyzja również pod względem finansowym.

SPECYFIKACJA BUSINESS OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:

• pełny pakiet bezpieczeństwa Lexus Safety System+,
• podgrzewane fotele,
• elementy wspomagające manewrowanie
(m.in. czujniki parkowania),
• reflektory LED,
• automatyczna skrzynia biegów,
• felgi aluminiowe.

Więcej elementów z listy bogatego wyposażenia standardowego znajduje się w cennikach.

Nota prawna

* Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Prezentowana rata dotyczy modelu z roku produkcji 2023. Kalkulacja z dnia 09.11.2023 r. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców. 

**Prezentowana rata netto Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu UX 200 Business + Techno z lakierem bez dopłaty (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę pojazdu i obowiązujące stopy procentowe i na podstawie następujących założeń: okres umowy 24 mies., opłata wstępna 10% ceny pojazdu, łączny limit przebiegu do 30 000 km. Kalkulacja z dnia 09.11.2023 r. Powyższe warunki finansowania dotyczą jedynie pojazdów modelu UX 200 wyprodukowanych oraz zafakturowanych w 2023 r. i obowiązują od dnia 09.11.2023 r. do odwołania lub wyczerpania liczby pojazdów tegoż modelu. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c., przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.