1. Editions
 2. Business ed
Szybka nawigacja
KOMFORT W BIZNESOWYM WYDANIU

LINIA BUSINESS

Linia powstała, by w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów z segmentu firmowego.

Samochody w wersji BUSINESS charakteryzują się bogatym wyposażeniem i mają bardzo atrakcyjne ceny. Zapewniają kierowcy i pasażerom maksymalny poziom komfortu oraz doskonale podkreślą prestiż firmy. Rozbudowane pakiety dodatkowego wyposażenia oraz najbardziej zaawansowane technologicznie systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy to w tej konfiguracji standard.
 • Lexus UX 300h BUSINESS oraz pakiet TECHNO


  już od

  » 179 900 zł*

  (Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 179 900 ZŁ)


  Dostępny także w Najmie KINTO ONE
  już od 1 390 zł netto miesięcznie**

 • Lexus ES BUSINESS EDITION
   


  już od

  » 222 900 zł*

  (Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 233 700 ZŁ)


  Dostępny także w Najmie KINTO ONE 
  już od 1 590 zł netto miesięcznie**
   

 • Lexus RX 350h BUSINESS + KOŁA 21"
   


  już od

  » 330 300 zł*

  (Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 330 300 ZŁ)


  Dostępny także w Leasingu KINTO ONE
  już od 1 940 zł netto miesięcznie**

WYGODNY PROGRAM DLA FIRM

LEASING KINTO ONE

POZNAJ BLIŻEJ LINIĘ BUSINESS

KOMFORT W BIZNESOWYM WYDANIU

Biznesowe edycje Lexusów stanowią kwintesencję jakości, komfortu i stylu. Wyjątkowo bogate pakiety wyposażenia w bezkonkurencyjnych cenach sprawiają, że wybór auta w tej wersji to doskonała decyzja również pod względem finansowym.

SPECYFIKACJA BUSINESS OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:

• pełny pakiet bezpieczeństwa Lexus Safety System+,
• podgrzewane fotele,
• elementy wspomagające manewrowanie
(m.in. czujniki parkowania),
• reflektory LED,
• automatyczna skrzynia biegów,
• felgi aluminiowe.

Więcej elementów z listy bogatego wyposażenia standardowego znajduje się w cennikach.

Nota prawna

UX:

* Prezentowana cena dotyczy modelu UX 300h w wersji BUSINESS wraz z pakietem TECHNO (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) z roku produkcji 2024. Podana cena zawiera rabat w wysokości 29 000 zł od ceny katalogowej 208 900 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosiła 179 900 zł. Warunki finansowania obowiązują do odwołania lub do wyczerpania zapasów wskazanego modelu pojazdu. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

** Prezentowana rata netto Najmu KINTO ONE dotyczy modelu UX 300h Business Techno (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, całkowity limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 01.05.2024 r. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Informacje dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 dostępne są na stronie lexus-polska.pl.

ES:

* Prezentowana cena dotyczy modelu ES 300h w wersji BUSINESS EDITION (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) z roku produkcji 2024. Podana cena zawiera rabat w wysokości 46 600 zł od ceny katalogowej 269 500 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosiła 233 700 zł. Warunki finansowania obowiązują do odwołania lub do wyczerpania zapasów wskazanego modelu pojazdu. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

** Prezentowana rata netto Najmu KINTO ONE dotyczy modelu Lexus ES 300h Business Edition z kolorem bez dopłaty Zielony 6X0 (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, całkowity limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 10.05.2024 r. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

RX:

* Prezentowana cena dotyczy modelu RX 350h w wersji BUSINESS wraz z kołami 21" (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) z roku produkcji 2024. Podana cena zawiera rabat w wysokości 50 600 zł od ceny katalogowej 380 900 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosiła 330 300 zł. Warunki finansowania obowiązują do odwołania lub do wyczerpania zapasów wskazanego modelu pojazdu. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

** Prezentowana rata netto Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu RX 350h BUSINESS wraz z kołami 21” (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę pojazdu i obowiązujące stopy procentowe i na podstawie następujących założeń: okres umowy 24 mies., opłata wstępna 10% ceny pojazdu, łączny limit przebiegu do 30 000 km. Kalkulacja z dnia 10.05.2024 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c., przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Szczegóły dotyczące spalania lub emisji CO2 są dostępne na lexus-polska.pl