1. Nowe samochody
DWIE FORMY UWODZENIA

LEXUS LC CV

POZNAJ LEXUSA LC CONVERTIBLE

Bez względu na to, czy mkniesz skąpaną w słońcu drogą nad brzegiem morza, czy pokonujesz przyprawiające o zawrót głowy ciasne wiraże w Alpach, Lexus LC Convertible zapewni Ci niezrównany poziom luksusu i niesamowitą moc silnika. Dostarcza wyjątkowych wrażeń z jazdy, które pobudzają zmysły, i ucieleśnia w sobie prawdziwe piękno.

PRZEGLĄDAJ DOSTĘPNE WERSJE

1) Wybierz silnik
1) Wybierz silnik

1 Opcje

1 Opcje

  • LC 500 Convertible

    5.0 V8 Benzyna benzynowy

    10-biegowa przekładnia automatyczna | 4X2

2) Wybierz wersję
2) Wybierz wersję

3 Opcje

3 Opcje

PIĘKNO W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI

Projektując model LC Convertible, zespół Lexusa podjął się kolejnego, dużego wyzwania. Cel? Stworzenie kabrioletu, który zachwyca zarówno z podniesionym, jak i opuszczonym dachem. Patrząc na LC Convertible, trudno sobie wyobrazić, jak długi i skomplikowany proces do niego prowadził. Płynność i naturalność ruchów dachu, który z łatwością wznosi się i opada, całkowicie maskuje wysiłek producenta włożony w jego konstrukcję. Jednak na tym właśnie polega siła Lexusa: precyzyjność i niezwykła staranność na etapie planowania oraz produkcji samochodu przekładają się na komfort jego użytkowania. 

 

UNIKALNE RZEMIOSŁO LEXUSA

Lexus LC Convertible to połącznie wyrafinowanego rzemiosła i najnowocześniejszej technologii. Klasyka motoryzacji w najlepszym wydaniu z wyraźnym, innowacyjnym akcentem. 

NIESAMOWITA MOC V8

LC Convertible napędza wysokoobrotowe V8 o pojemności 5,0 litrów, który dostarcza 464 KM/341 kW na tylne koła. Ręcznie zbudowany silnik, opracowany na potrzeby wyścigów motorowych 24h Nürburgring i Pikes Peak Hill Climb, został połączony z 10-biegową automatyczną skrzynią biegów. Efekt? Przyspieszenie od 0 do 100km/h w zaledwie 5 sekund.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

LC Convertible jest wyposażony w najnowszy system bezpieczeństwa Lexus Safety System + z antykolizyjnym wykrywaniem pieszych PCS. System posiada m.in.:

  • zaawansowanego asystenta utrzymywania pasa ruchu LKA, aby przeciwdziałać niestabilnej jeździe;
  • automatyczne światła drogowe AHB, zapewniające lepszy widok w nocy;
  • dynamiczny tempomat radarowy, który dostosowuje prędkość do pojazdu poprzedzającego. 

 

WERSJA BESPOKE ORAZ WERSJA HOKKAIDO

WYJĄTKOWE WERSJE LEXUS LC CONVERTIBLE

GALERIA ZDJĘĆ LEXUSA LC CONVERTIBLE

 
*Podana cena nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia oraz rodzaju napędu. Podane kwoty  zawierają ceny lakieru metalizowanego. Podane ceny dotyczą modeli z roku produkcji 2022/2023. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.