1. Electrified
  2. Electrified Pioneers
Szybka nawigacja
LEXUS ELECTRIFIED

LIDERZY NAPĘDU HYBRYDOWEGO

Dowiedz się więcej o tym jak Lexus rozwijał napęd hybrydowy na przestrzeni niemal dwóch dekad.

PONAD MILION SPRZEDANYCH LEXUSÓW Z SAMOŁADUJĄCYM ZELEKTRYFIKOWANYM NAPĘDEM HYBRYDOWYM

Pierwszy na świecie luksusowy samochód z samoładującym zelektryfikowanym napędem hybrydowym został zaprezentowany przez markę Lexus w 2004 roku. Obecnie większość spotykanych na drogach luksusowych elektrycznych hybryd to modele Lexusa. W 2016 roku sprzedaliśmy milionowy egzemplarz naszej elektrycznej hybrydy.

 

PEŁNA GAMA MODELI LEXUSA Z SAMOŁADUJĄCYM ZELEKTRYFIKOWANYM NAPĘDEM HYBRYDOWYM

Lexus to jedyna marka premium z ponad 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisowaniu samochodów hybrydowych. Oferujemy największą gamę elektrycznych hybryd, obejmującą dziewięć różnych modeli — od kompaktu, przez SUV-y, po sedany i coupé.

 

WIODĄCE W BRANŻY ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

Lexus wyznacza standardy na rynku aut premium i w dziedzinie technologii samoładujących zelektryfikowanych napędów hybrydowych.

LIDERZY NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA

System Lexus Safety System+ intuicyjnie i inteligentnie wspiera kierowcę, pomagając mu w zachowaniu niezakłóconej percepcji i w pewnym prowadzeniu pojazdu.

WIODĄCA TECHNOLOGIA W BRANŻY

Już od wypuszczenia na rynek pierwszego luksusowego sedana ponad 30 lat temu marka Lexus jest utożsamiana z wyjątkowym wzornictwem, jakością i kunsztem wykonania. Nie można zapomnieć, że jesteśmy także pionierem i liderem w dziedzinie elektryfikacji samochodów luksusowych.

Od 15 lat opracowujemy światowej klasy technologie dla dobra ludzi – zarówno osób indywidualnych, jak i dla całego społeczeństwa. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii elektryfikacyjnych, a nasze przełomowe rozwiązania, takie jak dwuetapowy reduktor czy napęd Multi Stage Hybrid już stanowią standard dla przyszłych pojazdów elektrycznych.

MISTRZOWIE TAKUMI

Supernowoczesną technologię stosowaną w naszych zelektryfikowanych pojazdach łączymy z tradycją wyrafinowanego rzemiosła Takumi. Dbałość o szczegóły można dostrzec we wszystkich aspektach wykonania samochodu, od ręcznego polerowania lakieru po dopasowywanie komponentów elektrycznych w nienagannych warunkach.

Podróż odbywa się w ręcznie szytych skórzanych fotelach o designie wzorowanym na sashiko, tradycyjnej japońskiej technice haftu nadającej tapicerce wyjątkowy styl i wytrzymałość.

Przed opuszczeniem zakładu produkcyjnego każdy samochód przechodzi wielokrotne kontrole w celu upewnienia się, że wygląda perfekcyjnie. Takie wykonanie pojazdu to gwarancja jakości sama w sobie.