1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lexus codrive
Szybka nawigacja
BEZPIECZEŃSTWO

LEXUS CODRIVE

Lexus CoDrive wykorzystuje nasze najnowocześniejsze osiągnięcia techniczne, dzięki którym samochód prowadzi się lepiej i z poczuciem pełnej kontroli. Rozwiązanie obejmuje dynamiczny tempomat radarowy, asystenta rozpoznawania znaków drogowych i system ostrzegania o pojazdach nadjeżdżających z przodu. Sprzyja bezpieczeństwu w każdej podróży i pozwala czerpać większą przyjemność z jazdy, a jednocześnie na wielofunkcyjnym wyświetlaczu informacyjnym dostarcza kierowcy przejrzyste informacje dotyczące samochodu i trasy. W Lexusie LS rozwiązanie Lexus CoDrive oferuje wspomaganie podążania za pasem ruchu — nieocenione nawet, gdy znaki poziome nie są widoczne

Rozwiązanie Lexus CoDrive, niezależnie od sytuacji na drodze, dopasowuje się do Twojego stylu jazdy. Marka Lexus jako pierwsza oferuje system ostrzegania o pojazdach nadjeżdżających z przodu, wykrywający zbliżające się pojazdy lub przeszkody przed pojazdem, oraz system wspomagania podążania za pasem ruchu, dzięki któremu samochód porusza się optymalnym torem jazdy, a kierowca może czuć się zrelaksowany i bezpieczny.

Zastrzeżenie: Obecność systemu bezpieczeństwa Lexusa w żadnych okolicznościach nie zwalnia kierowcy z obowiązku samodzielnego prowadzenia pojazdu. Przed skorzystaniem z systemu należy przeczytać instrukcję. Za bezpieczeństwo jazdy zawsze odpowiada kierowca.

MODELE Z TĄ TECHNOLOGIĄ