1. Wejdź do świata premium
Szybka nawigacja

Wejdź do świata premium

Łowca spojrzeń

NOWY LEXUS LBX

Nowy model LBX z samoładującym napędem hybrydowym każdego dnia będzie zachwycać Cię na nowo. Ten samochód charakteryzuje nie tylko wyjątkowo przyjemne prowadzenie, ale też dynamika i oszczędność.

 

JUŻ OD 139 900 ZŁ*
(najniższa cena z ostatnich 30 dni: 139 900 ZŁ)


JUŻ OD 990  NETTO ZŁ/MC W LEASINGU KINTO ONE**
 

Awangarda klasy premium

LEXUS NX

NX wykorzystuje znakomite napędy hybrydowe Lexusa, które bazują na 15 latach doświadczeń w dziedzinie elektryfikacji samochodów. Ten progresywny SUV łączy imponującą moc i fantastyczne przyspieszenie z wyjątkowo niskimi poziomami zużycia paliwa i emisji spalin.
 

KORZYŚĆ AŻ DO 52 000 ZŁ*


 JUŻ OD 1 490 NETTO ZŁ/MC W NAJMIE KINTO ONE**

 

Elitarny w każdym wymiarze

LEXUS RX

Prestiżowy SUV piątej generacji dostępny jest w trzech wersjach. Model 350h to klasyczny napęd hybrydowy. Hybryda typu plug-in w RX 450h+ pozwala się cieszyć także trybem czysto elektrycznym. Z kolei RX 500h z turbodoładowaną hybrydą (silnik benzynowy 2,4 l i dwa układy elektryczne) oraz 6-stopniową automatyczną skrzynią biegów imponuje mocą i przyspieszeniem. Doskonałe osiągi we wszystkich wersjach idą w parze z niezrównanym komfortem i legendarną jakością wykonania.

 

KORZYŚĆ AŻ DO 64 800 ZŁ*


  JUŻ OD 2 490  NETTO ZŁ/MC W NAJMIE KINTO ONE**

5. GENERACJA NAPĘDU HYBRYDOWEGO

NOWY LEXUS UX 300h

Teraz stylowy crossover stał się jeszcze bardziej ekscytujący, mocniejszy i pewniejszy w prowadzeniu. Piąta już generacja hybrydy imponuje mocą aż 199 KM. Dostępna jest wersja z udoskonalonym napędem na 4 koła E-FOUR. W ramach liftingu wprowadzono innowacje takie jak m.in. wirtualny kokpit czy elektroniczna dźwignia skrzyni biegów. UX 300h wyposażony jest w najnowszą wersję Lexus Safety System + 3. Został też jeszcze lepiej wyciszony.

KORZYŚĆ AŻ DO 34 000 ZŁ*
 

Charyzmatyczny jak ty

LEXUS ES

Jak na biznesową limuzynę przystało, Lexus ES zapewnia najwyższy poziom elegancji, wydajności i komfortu. Samochód zachwyca pod każdym względem, od nowoczesnej sylwetki po perfekcyjne detale wnętrza. Napęd hybrydowy cechuje się świetną reakcją na naciśnięcie pedału przyspieszenia, bardzo niskim zużyciem paliwa i bezkonkurencyjną niezawodnością. Lexus ES wyróżnia się także rewelacyjnym poziomem wyciszenia i komfortowym zawieszeniem.

JUŻ OD 233 700 *
(najniższa cena z ostatnich 30 dni: 233 700 ZŁ)


  JUŻ OD 1 990  NETTO ZŁ/MC W LEASINGU KINTO ONE**
 

KINTO ONE

KALKULATOR LEASINGU

 • PROGRAM LOJALNOŚCIOWY LEXUS MORE

   

  Dołącz do programu Lexus More już teraz i korzystaj z przywilejów uczestnika nawet jeśli nie posiadasz jeszcze Lexusa. Czekać na Ciebie będą m.in. oferty specjalne i bony premiowe.

   

   

 • KOŁA ZIMOWE PREMIUM
   

   

  Koła zimowe Lexus zostały zaprojektowane, by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim pasażerom. Kompletne koła doskonałej jakości pozwolą Ci dotrzeć do celu w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, dadzą Ci pewność prowadzenia oraz zapewnią bezpieczne hamowanie.
   

 • WYJĄTKOWE RATY


   

  Poznaj oferty dla firm oraz klientów indywidualnych. Zobacz nasze propozycje rat w Leasingu oraz Najmie  KINTO One.


   

   

LBX:
* Podana cena dotyczy modelu LBX w wersji LBX (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i obejmuje koszt lakieru bez dopłaty). Podana cena zawiera rabat w wysokości 13 000 zł od ceny katalogowej 152 900 zł. Najniższa cena w ciągu 30 dni od wprowadzenia obniżki wynosiła 139 900 zł. Promocja obowiązuje przy zamówieniach do 31.10.2024 r. lub do wyczerpania zapasów w zależności od tego co wystąpi wcześniej. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

** Przykładowa rata netto w Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą dla modelu Lexus LBX w atmosferze LBX z lakierem bez dopłaty przygotowana w oparciu o następujące parametry: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu do 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 01.04.2024 r. W przypadku zmiany stóp procentowych, wysokość raty w leasingu KINTO ONE może ulegać zmianie. Szczegóły Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą i ostateczne warunki finansowania dostępne są u poszczególnych Dilerów Lexusa. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz jest przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

NX:
* Prezentowana korzyść dotyczy modelu NX 450h+ w wersji Omotenashi z dachem panoramicznym (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Promocja dotyczy pojazdów z roku modelowego 2025. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa

** Prezentowana rata netto Najmu KINTO ONE dotyczy modelu NX 350h Elegance FWD (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. Kalkulacja z dnia 01.04.2024 r. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Informacje dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 dostępne są na stronie lexus-polska.pl.

RX:
* Prezentowana korzyść dotyczy modelu RX 450h+ w wersji OMOTENASHI wraz z obręczami kół ze stopów lekkich 21” (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Promocja dotyczy pojazdów wyprodukowanych w 2024 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa

** Prezentowana rata netto Najmu KINTO ONE dotyczy modelu RX 350h Elegance (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, całkowity limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 01.04.2024 r. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Informacje dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 dostępne są na stronie lexus-polska.pl.

UX:
* Prezentowana korzyść dotyczy modelu UX 300h E-FOUR w wersji F SPORT DESIGN (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Promocja dotyczy pojazdów wyprodukowanych w 2024 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa

ES:
*  Prezentowana cena dotyczy modelu ES 300h w wersji BUSINESS EDITION (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) z roku produkcji 2024. Podana cena zawiera rabat w wysokości 35 800 zł od ceny katalogowej 269 500 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosiła 233 700 zł. Warunki finansowania obowiązują do odwołania lub do wyczerpania zapasów wskazanego modelu pojazdu. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

** Przykładowa rata netto w Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą dla modelu Lexus ES Business Edition (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia) przygotowana w oparciu o następujące parametry: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, całkowity limit przebiegu pojazdu do 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 01.04.2024 r. W przypadku zmiany stóp procentowych, wysokość raty w leasingu KINTO ONE może ulegać zmianie. Szczegóły Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą i ostateczne warunki finansowania dostępne są u poszczególnych Dilerów Lexusa. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz jest przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Informacje dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 dostępne są na stronie lexus-polska.pl.