1. new-cars
  2. Flagowe modele
Szybka nawigacja
GAMA MODELI

POZNAJ FLAGOWE MODELE LEXUSA

Nowy Lexus LM w unikatowy sposób łączy zalety wygodnego salonu z funkcjonalnością mobilnego biura. Poznaj Lexusa LM oraz towarzyszące mu inne spektakularne modele: LC, LC Convertible, RC F czy LS.

OSOBISTY WYMIAR KOMFORTU

LEXUS LM

Lexus LM to pierwszy model marki w Europie, który łączy komfort ekskluzywnej limuzyny z nadwoziem przestronnego vana.

To czwarty model, który powstał w ramach koncepcji „Next Chapter”, wprowadzającej na rynek zupełnie nowe platformy, napędy oraz innowacyjne technologie. Wcześniej na rynku zadebiutowały druga generacja NX-a, piąta generacja RX-a oraz pierwszy zbudowany od podstaw samochód elektryczny marki – RZ.

ZMIANY NA MIARĘ LEGENDY

LEXUS LC

Wielokrotnie nagradzane coupé zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na wygląd. W nowej, odświeżonej wersji wprowadzono liczne zmiany zarówno w kwestii wizualnej, jak i poprawy funkcjonalności. Wszystko po to, by prowadzenie stało się jeszcze przyjemniejsze. LC to efekt pracy ponad 4000 designerów, inżynierów i techników. Dzięki temu ten niesamowity samochód dopracowany jest niemal do perfekcji. Za sprawą sztywnej konstrukcji, a także nisko położonego środka ciężkości i znakomitego rozkładu masy Lexus LC daje się prowadzić z doskonałą precyzją
NOWE PODEJŚCIE DO LEGENDY

LEXUS LC CONVERTIBLE

Niezależnie czy wybierzesz górskie serpentyny, czy nadmorskie trasy widokowe, Lexus LC Convertible zapewni Ci niedościgniony poziom komfortu i niesamowitą moc silnika. Nowa, odświeżona wersja to ulepszony układ jezdny, który zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy tym sportowym kabrioletem. Wzbogacono również pakiet systemów bezpieczeństwa. Wszystko to sprawia, że jazda Lexusem LC Convertible pobudza zmysły i pozwalają poczuć, czym jest ponadczasowe piękno.
DRAPIEŻNA MOC

LEXUS RC F

Inżynierowie Lexusa pracowali nad tym modelem ponad 3 lata. Efektem ich wysiłku są imponujące parametry i śmiałe wzornictwo, charakterystyczne dla samochodów linii F. W nowej, ulepszonej wersji wzmocniono pracę silnika V8 oraz pakiet bezpieczeństwa Lexus Safety System +. Wszystkie te modyfikacje sprawiają, że RC F zapewnia nie tylko znakomite osiągi na torze, ale też wysoki komfort codziennego podróżowania. 
ARCYDZIEŁO ABSOLUTNE

LEXUS LS

Najbardziej przestronna limuzyna naszej marki charakteryzuje się niezwykle dynamiczną stylistyką. Ten samochód, gdziekolwiek się pojawi, budzi skojarzenia z przybyciem gwiazdy witanej czerwonym dywanem. W Lexusie LS każdy czuje się kimś wyjątkowym — niezależnie czy podróżuje nim jako kierowca, czy pasażer. Każdy samochód stworzony przez Lexusa jest wyjątkowy. Istnieje jednak kilka modeli naszej marki, które stanowią prawdziwy popis umiejętności inżynierów i kunsztu mistrzów rzemiosła Takumi.