1. new-cars
  2. Flagowe modele
LEXUS POLSKA

FLAGOWE MODELE LEXUSA

Każdy samochód stworzony przez Lexusa jest wyjątkowy. Istnieje jednak kilka modeli naszej marki, które stanowią prawdziwy popis umiejętności inżynierów i kunsztu mistrzów rzemiosła Takumi. To auta, które wzbudzają żywe emocje nie tylko za kierownicą, ale wszędzie tam, gdzie zostaną zauważone na ulicy.

LEXUS LS

Najbardziej przestronna limuzyna naszej marki charakteryzuje się niezwykle dynamiczną stylistyką. Ten samochód, gdziekolwiek się pojawi, budzi skojarzenia z przybyciem gwiazdy witanej czerwonym dywanem. W Lexusie LS każdy czuje się kimś wyjątkowym — niezależnie czy podróżuje nim jako kierowca, czy pasażer.Każdy samochód stworzony przez Lexusa jest wyjątkowy. Istnieje jednak kilka modeli naszej marki, które stanowią prawdziwy popis umiejętności inżynierów i kunsztu mistrzów rzemiosła Takumi.

LEXUS LC

Wielokrotnie nagradzane coupé zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na wygląd. Zespół ponad 4000 designerów, inżynierów i techników dopracował ten niesamowity samochód niemalże do perfekcji. Za sprawą sztywnej konstrukcji, a także nisko położonego środka ciężkości i znakomitego rozkładu masy Lexus LC daje się prowadzić z doskonałą precyzją.

LEXUS LC CONVERTIBLE

Niezależnie czy wybierzesz górskie serpentyny, czy nadmorskie trasy widokowe,  Lexus LC Convertible zapewni Ci niedościgniony poziom komfortu i niesamowitą moc silnika. Wyjątkowe wrażenia z jazdy tym sportowym kabrioletem pobudzają wszystkie zmysły i pozwalają poczuć, czym jest ponadczasowe piękno.

LEXUS RC F

Inżynierowie Lexusa pracowali nad tym modelem ponad 3 lata. Efektem ich wysiłku są imponujące parametry i śmiałe wzornictwo, charakterystyczne dla samochodów linii F. Model RC zapewnia nie tylko znakomite osiągi na torze, ale też wysoki komfort codziennego podróżowania.