1. new-cars
Szybka nawigacja
  • DRAPIEŻNA MOC

    LEXUSA RC F

    Od 6 321 netto zł/mc w Leasingu KINTO ONE *
  • * Prezentowana rata dotyczy modelu RC F w wersji ELEGANCE (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia) i została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 01.03.2024 r. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania. Dokładne szczegóły promocji w tym warunki skorzystania z promocji dostępne są u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Przyznanie finansowania uzależnione są od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie

POZNAJ LEXUSA RC F 

Stworzenie modelu RC F zajęło inżynierom Lexusa ponad 3 lata. Efektem ich wytężonej pracy są imponujące osiągi i śmiałe wzornictwo, charakterystyczne dla samochodów linii F. Model RC F został dodatkowo uzupełniony o limitowaną wersję Track Edition, która zapewnia komfort w podróży i znakomite osiągi na torze.

WYRAFINOWANA STYLIZACJA

Zwarte reflektory LED dopełnione światłami do jazdy dziennej, tylny dyfuzor w kolorze karoserii, zmodyfikowany kształt atrapy chłodnicy oraz nowe, stapiające się z linią nadwozia tylne światła — wszystko to sprawia, że Lexus RC F wyróżnia się minimalistycznym, lecz kunsztownym wzornictwem.

LEPSZE OSIĄGI

Inżynierom udało się zredukować masę coupé tak, by jego wizerunek nie stracił na wdzięku, a konstrukcja nadal zachwycała solidnością wykonania. Lexus RC F jest standardowo wyposażony w elektroniczną kontrolę startu, która pozwala kierowcom rozpędzić samochód od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,5 sekundy.

Specjalnie zaprojektowane opony Michelin Pilot Sport 4S ograniczają podsterowność, zapewniają lepszą przyczepność boczną i są wyjątkowo odporne na trudne warunki drogowe.

Zastosowanie aluminiowych wsporników, wydrążonych półosi oraz zmniejszenie kolektora dolotowego i kompresora klimatyzacji pozwoliło znacznie odciążyć samochód. 

WERSJA TRACK EDITION

Aerodynamiczne elementy w wersji Track Edition zapewniają lepszą przyczepność i większą precyzję kierowania. Tylko z przodu nieresorowaną masę wersji Track Edition udało się obniżyć aż o 25 kg dzięki lżejszym obręczom kół oraz hamulcom z karbonowo-ceramicznymi tarczami i zaciskami.

Standardowo wnętrze wykończone zostało skórą w niebieskim kolorze, którą urozmaicają akcenty z tkaniny Alcantara i niebieskie wstawki z włókna węglowego.

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ LEXUSA RC F

Każde zdjęcie opowiada historię. Tutaj rozpoczyna się Twoja podróż, podczas której odkryjesz zapierający dech w piersiach design i oszałamiające wykonanie Lexusa.
*Podana cena nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia oraz rodzaju napędu. Podane kwoty nie zawierają ceny lakieru metalizowanego. Podane ceny dotyczą modeli z roku produkcji 2022/2023. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.