zima hero desktop

BEZPIECZNA ZIMA Z LEXUSEM

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. W serwisach Lexusa przygotujesz swój samochód na każdą zimową podróż.

Przed wyjazdem konieczne będzie sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, ponieważ panujące na trasie warunki atmosferyczne mogą stanowić dla niego wyzwanie. Pamiętaj, że samochód to Twój azyl - chcemy, byś czuł się w nim bezpiecznie i komfortowo. Dzięki usługom naszego serwisu podróż będzie wygodna i przebiegnie w najwyższym standardzie bezpieczeństwa.

zima przeglad

CO WARTO ZROBIĆ PRZED ZIMOWYM WYJAZDEM?

✓ zrobić przegląd techniczny,

✓ wykupić ubezpieczenie,

✓ wyposażyć samochód w przydatne akcesoria, które ułatwią podróż.

NIEZBĘDNE NA ZIMOWĄ TRASĘ

Podczas zimowej podróży warto również zadbać o wnętrze samochodu, które może być narażone na zabrudzenia czy uszkodzenia. Ochroń je przed brudem wybierając specjalne dywaniki oraz gumową lub tekstylną wykładzinę do bagażnika, które ochronią wnętrze przed brudem. Pamiętaj również, by wymienić płyn do spryskiwaczy na zimowy.


 

 
  Collection hero desktop

LEXUS COLLECTION

Wynieś swoje podróże na wyższy poziom dzięki kolekcji stylowych akcesoriów oraz przydatnych gadżetów marki Lexus. Wszystkie zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o Twoich potrzebach i komforcie. Zapoznaj się z ofertą eleganckich akcesoriów.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU I KÓŁ

W trosce o każdy element samochodu warto przemyśleć zastosowanie specjalnych preparatów ochronnych.


 

 
  Ochrona Picture image

PREPARAT OCHRONNY DO ELEMENTÓW ZEWNĘTRZNYCH LEXUS PROTECT

Bazujący na związkach krzemu preparat skutecznie zabezpieczy lakierowane elementy samochodu przed zanieczyszczeniami niezależnie od jego modelu i rodzaju nadwozia. Dzięki niemu mycie Twojego Lexusa będzie zdecydowanie łatwiejsze, a samochód będzie lepiej się prezentował.


 

 
  Ochrona Picture image

PREPARAT OCHRONNY DO OBRĘCZY KÓŁ ZE STOPÓW LEKKICH LEXUS PROTECT

Świetny sposób na zabezpieczenie obręczy przed wysokimi temperaturami (nawet do 400°C). Oryginalne koła zimowe Lexus są pokryte powłoką Lexus ProTect, która zdaniem producenta zapewnia ochronę przed wnikaniem gorących drobin pyłu hamulcowego w powierzchnię obręczy. Po zastosowaniu preparatu wystarczy umyć obręcz wodą. Pamiętaj jednak, że preparat nie nadaje się do konserwacji obręczy stalowych, paneli zewnętrznych i wnętrza pojazdu.

SERWIS LEXUSA

Przed podróżą warto zaplanować wizytę w serwisie Lexusa. Kompleksowy przegląd, uzupełnienie płynu do spryskiwaczy czy wymiana wycieraczek mogą ochronić Cię przed niebezpiecznym zdarzeniem. W ramach obsługi międzyprzeglądowej Twojego Lexusa (co 12 miesięcy lub 15 000 km - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) wykonamy około 20 czynności obsługowych i kontrolnych.

Pełny przegląd należy przeprowadzić co 30 000 km lub 24 miesiące (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). W ramach takiej czynności serwis-owej specjaliści z Autoryzowanych Stacji Dilerskich Lexusa wykonują standardowo ponad 30 czynności obsługowych i kontrolnych.

O przeglądzie przypomni aplikacja Lexus Link - warto zainstalować ją w telefonie, by zawsze być na bieżąco. Dzięki niej nie przegapisz żadnego wydarzenia z terminarza.

Serwis przeglad

CO NA PEWNO WARTO ZROBIĆ ZIMĄ:

✓ wymienić filtr kabinowy,

✓ wykonać dezynfekcję klimatyzacji,

✓ przeprowadzić dezynfekcję samochodu poprzez ozonowanie,

✓ sprawdzić stan akumulatora (szczególnie, jeżeli samochód nie był używany przez dłuższy czas),

UBEZPIECZENIE NA ZIMOWY WYJAZD


 

 
  Ubezpieczenie image

TY CIESZYSZ SIĘ FERIAMI, MY JE UBEZPIECZAMY

Zanim wyruszysz, pamiętaj o zabezpieczeniu siebie i pozostałych podróżujących. Istotne jest nie tylko ubezpieczenie samochodu, ale także uczestników wycieczki.
Program ubezpieczeniowy Lexus to kompleksowa ochrona w zakresie OC, AC, NNW oraz KR:

• naprawa zgodna z technologią producenta w Autoryzowanych Stacjach Dilerskich Lexus z użyciem oryginalnych części zamiennych,

• wszelkie formalności dotyczące zawarcia ubezpieczenia oraz ewentualnej likwidacji szkody są organizowane przez Twojego dilera Lexusa,

• ubezpieczenie samochodu jest teraz bardzo łatwe: jest możliwa płatność przelewem, płatność na raty, a polisa jest dostępna w wersji elektronicznej (e-mail).

ODKRYJ USŁUGI LEXUS CONNECTED
I KOMUNIKUJ SIĘ ZE SWOIM AUTEM

Przygotowania do zimowego wyjazdu to dobry moment, by zainstalować aplikację Lexus Link i zacząć korzystać z usług łączności Lexus Connected. Dzięki niej możesz komunikować się ze swoim Lexusem za pomocą telefonu, gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek się wybierasz. Usługi są dostępne dla modeli Lexus UX oraz Lexus ES od roku modelowego 2020.

Dzięki usługom Lexus Connected zyskasz możliwość zdalnego planowania zimowej podróży i wyślesz współrzędne do nawigacji w Twoim samochodzie. Poznasz i zoptymalizujesz swój styl jazdy, (również w trudnych warunkach) a jeśli wybrałeś samochód hybrydowy - jeszcze efektywniej wykorzystasz jego napęd. Aplikacja Lexus Link przypomni Ci również o terminach przeglądów oraz konieczności przedłużenia ubezpieczenia.


 

 
  Link Picture image
 • SERWIS I PRZEGLĄDY

  Będziesz zawsze pamiętać o terminach przeglądów, bo aplikacja Ci o nich przypomni. Dzięki tej funkcji zobaczysz historię serwisową* auta i przebieg, który pozostał do kolejnego przeglądu.
  * Historię serwisową pojazdu może zobaczyć jedynie jego właściciel.

 • LAMPKI KONTROLNE

  Poznając informacyjne i ostrzegawcze kontrolki Twojego Lexusa, zyskasz pełną wiedzę o tym, co dzieje się w aucie. Aplikacja pokaże nazwę, opis kontrolki, istotność jej komunikatu i podpowie Ci, co zrobić po uaktywnieniu danego sym-bolu na wyświetlaczu auta.

 • WYŚLIJ DO SAMOCHODU**

  Zyskasz możliwość planowania wakacyjnych tras lub podróży służbowych na swoim urządzeniu, a następnie przesyłania ich do nawigacji auta, zanim jeszcze do niego wsiądziesz.
  ** Funkcja dostępna dla modeli wyposażonych w nawigację.

 • MÓJ STYL JAZDY

  Ta funkcjonalność pozwoli Ci przeanalizować styl jazdy, tak by stał się on jeszcze bardziej optymalny. Poznaj statystyki prędkości, odległości, oraz czas trwania podróży na przebytych trasach.

 • ZNAJDŹ MÓJ SAMOCHÓD

  Zawsze będziesz mógł odnaleźć zaparkowane auto, a w razie potrzeby udostępnić jego aktualną lokalizację.

 • PRZEWODNIK JAZDY HYBRYDOWEJ***

  Dzięki szczegółowej analizie parametrów jazdy w trybie EV oraz przydatnym wskazówkom zoptymalizujesz jazdę autem z napędem hybrydowym. Zo-baczysz też Twoje trasy, dystans i czas pokonany w trybie EV.
  *** Funkcja dostępna dla modeli z napędem hybrydowym.

 • Z SAMOCHODU DO CELU**

  Będziesz zawsze wiedzieć, jak dotrzeć do celu pieszo lub komunikacją publiczną, jeśli części trasy nie da się pokonać autem.
  ** Funkcja dostępna dla modeli wyposażonych w nawigację.

 • TERMINARZ

  Zyskasz możliwość dodawania wydarzeń i powiadomień kalendarzowych dla usług serwisowych, przeglądów technicznych lub ubezpieczenia. Będziesz też otrzymywać przypomnienia o terminie obowiązywania gwarancji Twojego Lexusa.


 

 
  Connect to the future 1920x1080 hero picture

POBIERZ APLIKACJĘ LEXUS LINK

Połącz się ze swoim Lexusem poprzez aplikację Lexus Link i zyskaj informacje, dzięki którym bezpiecznie i komfortowo dotrzesz do celu. Poznaj wszystkie funkcje aplikacji i korzystaj z pełni możliwości usług Lexus Connected.

App StoreGoogle Play

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO DILERA