1. LBX World Premiere
Szybka nawigacja
NOWY MODEL LEXUSA

LBX

KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE WYJĄTKOWY

Nowy model LBX z samoładującym się napędem hybrydowym sprawi, że inaczej spojrzysz na codzienną jazdę. Prowadzi się łatwo i zwinnie, a jego samoładujący się napęd hybrydowy jest dynamiczny i oszczędny. LBX to także nowa definicja luksusowego samochodu w kompaktowej skali — bez kompromisów pod względem osiągów, wyglądu i najwyższych standardów Lexusa. Można o LBX powiedzieć dużo, ale mało kto powiedziałby, że jest zwyczajny.

ŚWIATOWA PREMIERA

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Odkryj mnogość funkcji nowego Lexusa LBX. Poznaj najnowszą generację samoładującego elektrycznego napędu hybrydowego, design, który przyciąga wzrok, technologie bezpieczeństwa, multimedia i wiele więcej..

ZUPEŁNIE NOWY LEXUS LBX

ODKRYJ ATMOSFERY

Naszą wizją jest zapewnienie kierowcom osobistego wymiaru luksusu. To dlatego w nowym LBX możesz wybrać jedną z pięciu unikalnych atmosfer. Każda z nich została starannie zaprojektowana, aby stworzyć indywidualną estetykę i pojazd, z którym pełniej wyrazisz swoją osobowość. Bo codzienna niezwykłość zaczyna się od Ciebie.

ZOBACZ OPCJE

KTÓRA ATMOSFERA LBX NAJBARDZIEJ CI ODPOWIADA?

Nowy LBX to samochód wielowymiarowy. Jest dostępny w wersjach stworzonych z myślą o unikalnych stylach życia i osobowościach. Różnią się one kolorystyką nadwozia i stylem wnętrza. W niezwykłym świecie LBX te wersje nazywamy atmosferami. Którą atmosferę LBX wybierzesz dla siebie?

LBX W 360 STOPNIACH

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNĄ PREZENTACJĘ

Czy zechcesz bliżej przyjrzeć się Lexusowi LBX? Zapraszamy na wirtualną prezentację, na której możesz obejrzeć go z każdej strony, z zewnątrz i od środka, a także skonfigurować atmosferę LBX najbliższą Twojej indywidualności — zanim zarezerwujesz Lexusa LBX online.

ZNAJDŹ IDEALNEGO LBX DLA SIEBIE

DOŁĄCZ DO LBX EXPERIENCE

Rear view of the Lexus LBX
A person in the doorway of a Lexus LBX
QUIZ DLA WYBIERAJĄCYCH STYL

JAKIEJ CODZIENNOŚCI PRAGNIESZ?

Odprężającej? Eklektycznej? Miejskiej? Z Lexusem LBX każdy dzień będzie wyjątkowy i bliski Twojemu stylowi życia. Aby wybrać idealną atmosferę LBX dla siebie, odpowiedz na pytania w naszym krótkim quizie.

Lexus LBX driving on a hillside road