1. new-cars
Szybka nawigacja
 • CHARYZMATYCZNY JAK TY

  LEXUS ES    
  JUŻ OD 233 700 ZŁ*

  (Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 233 700 zł)
   
  lub od 1 990 netto zł/mc w Leasingu KINTO ONE**
 • *Prezentowana cena dotyczy modelu ES 300h w wersji BUSINESS EDITION (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) z roku produkcji 2024. Podana cena zawiera rabat w wysokości 35 800 zł od ceny katalogowej 269 500 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosiła 233 700 zł. Warunki finansowania obowiązują do odwołania lub do wyczerpania zapasów wskazanego modelu pojazdu. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

   

   ** Przykładowa rata netto w Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą dla modelu Lexus ES Business Edition (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia) przygotowana w oparciu o następujące parametry: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu do 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 01.04.2024 r. W przypadku zmiany stóp procentowych, wysokość raty w leasingu KINTO ONE może ulegać zmianie. Szczegóły Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą i ostateczne warunki finansowania dostępne są u poszczególnych Dilerów Lexusa. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz jest przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

POZNAJ LEXUSA ES

Zgodnie z zasadą „Always On” („Zawsze gotowi”), projektanci i inżynierowie Lexusa nieprzerwanie pracują nad rozwijaniem swoich modeli. Dotyczy to także Lexusa ES, którego nowa wersja została znacząco udoskonalona w porównaniu z modelem zaprezentowanym w 2018 roku klientom z Europy Zachodniej i Środkowej. Ten jakże ważny dla klientów biznesowych samochód jest dostępny w Europie z samoładującym się napędem hybrydowym 4. generacji. Nowy ES cechuje się jeszcze lepszym poziomem wyciszenia i bardziej komfortowym zawieszeniem. Inżynierowie Lexusa uzyskali jeszcze bardziej precyzyjną, płynną koordynację między przyspieszaniem, hamowaniem i kierowaniem w każdej sytuacji.

WYGODNY PROGRAM DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

LEASING KINTO ONE

PRZEGLĄDAJ DOSTĘPNE WERSJE

WYBIERZ

3 Opcje

 • ES - PRESTIGE - 4-drzwiowy sedan

  ES PRESTIGE

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  306 500 zł

  E-CVT | 4X2
 • ES - BUSINESS EDITION - 4-drzwiowy sedan

  ES BUSINESS EDITION

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  269 500 zł

  E-CVT | 4X2
 • ES - OMOTENASHI - 4-drzwiowy sedan

  ES OMOTENASHI

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  329 500 zł

  E-CVT | 4X2

ODWAŻNA SYLWETKA

Nowy ES to jeszcze wyższy poziom jakości i elegancji, które zyskały uznanie posiadaczy tego modelu. Sylwetka samochodu nabrała bardziej nowoczesnego wyglądu dzięki nowym kształtom grilla i reflektorów.

 

ZACHWYCAJĄCE WNĘTRZE

We wnętrzu, które wyewoluowało w spokojną i nowoczesną przestrzeń, pojawił się nowy kolor: Forest Brown. Dodatkowo, zgodnie z podejściem marki Lexus, w którym człowiek jest najważniejszy, w każdym szczególe poszukiwano możliwości wygodniejszej obsługi samochodu. W ten sposób system multimedialny Lexusa ES zyskał wyświetlacz dotykowy, a przełączniki skupiono wokół kierownicy.

SAMOŁADUJĄCY ZELEKTRYFIKOWANY NAPĘD HYBRYDOWY

Hybrydowa jednostka napędowa nowego Lexusa ES odznacza się bardzo niskim zużyciem paliwa (ok. 4,7 l /100 km w cyklu mieszanym), minimalną emisją niepożądanych substancji oraz doskonałą reakcja na naciśnięcie pedału przyspieszenia. Wykorzystuje ona pracujący w cyklu Atkinsona 2,5-litrowy, czterocylindrowy silnik benzynowy o ultrawysokiej sprawności oraz lżejszy, bardziej zwarty silnik elektryczny o większej mocy. Łączna moc układu wynosi 218 KM. Napęd hybrydowy wyróżnia również brak wielu elementów podatnych na zużycie charakterystycznych dla napędów konwencjonalnych m.in.: turbosprężarki, dwumasowego koła zamachowego, sprzęgła, alternatora, paska klinowego. 

 

BEZKOMPROMISOWE BEZPIECZEŃSTWO

O Twoje bezpieczeństwo dba Lexus Safety System+ 2.5 (LSS+ 2.5), który w modelu ES 300h obejmuje dwie nowe, zaawansowane funkcje. System monitowania ruchu poprzecznego przed pojazdem wykrywa nadjeżdżające pojazdy i pieszych podczas poruszania się po skrzyżowaniu. System awaryjnego wspomagania kierownicy pomaga natomiast sterować kierownicą, gdy pieszy znajduje się bardzo blisko. W modelu ES 300h po raz pierwszy zastosowano funkcję zmniejszania prędkości na zakręcie, która aktywuje się, gdy konieczne jest ograniczenie szybkości podczas korzystania z dynamicznego tempomatu radarowego. Ponadto, adaptacyjny system świateł drogowych BladeScan™ pomaga lepiej rozpoznawać pieszych i znaki drogowe z większej odległości, nie oślepiając przy tym nadjeżdżających pojazdów.

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

Ciesz się wygodą i spokojem, jakie daje możliwość śledzenia drogi, nawigowania do miejsca docelowego po zaparkowaniu i zarządzania opieką nad Twoim ES 300h online, bez wychodzenia z domu. Dzięki Apple CarPlay® i Android Auto® możesz wyświetlać i uzyskiwać dostęp do aplikacji smartfonów na ekranie dotykowym o przekątnej 12,3 cala, który został przesunięty do przodu, aby bardziej skupić się na kierowcy i ułatwić mu widoczność.

 

 

 

LEXUS VIDEO GUIDE

INTERAKTYWNY PORADNIK POSIADACZA LEXUSA

GALERIA ZDJĘĆ LEXUSA ES

Każde zdjęcie opowiada historię. Tutaj rozpoczyna się Twoja podróż, odkryj zapierający dech w piersiach design i oszałamiające bezbłędne wykonanie Lexusa.

* Podana cena dotyczy modelu ES 300h w wersji BUSINESS EDITION (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje kosztu lakieru). Podana cena zawiera rabat w wysokości 45 600 zł od ceny katalogowej 254 500 zł. Najniższa cena w ciągu 30 dni od wprowadzenia obniżki wynosiła 234 900 zł. Warunki finansowania obowiązują do odwołania lub do wyczerpania zapasów wskazanego modelu pojazdu. Oferta dotyczy wybranych samochodów. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

** To umowa leasingu operacyjnego KINTO ONE z sumą opłat do 104% ceny samochodu, opłatą wstępną w wysokości 10% ceny samochodu, okresem umowy 24 mies. i całkowitym limitem przebiegu pojazdu 30 000 km. Kalkulacja z dnia 09.11.2023 r. Powyższa informacja dotyczy tylko pojazdów modelu LEXUS ES 300h Business Edition wyprodukowanych oraz zafakturowanych w 2023 roku. Warunki Leasingu KINTO ONE 104% obowiązują od dnia 09.11.2023 r. do odwołania lub wyczerpania liczby pojazdów w/w modelu. Przedmiotowy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Szczegóły leasingu KINTO ONE 104% dostępne są w salonach Lexusa. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.