1. new-cars
  2. RZ
  3. Exterior Features
  4. Stunning Looks
Szybka nawigacja

WŁAŚCIWOŚCI LEXUSA RZ

ZDUMIEWAJĄCY WYGLĄD

WŁAŚCIWOŚCI LEXUSA RZ

POCZWÓRNE REFLEKTORY LED

Brak silnika spalinowego pozwolił obniżyć maskę auta i zmniejszyć ilość wlotów powietrza. Śmiały, charakterystyczny dla Lexusa kształt nadwozia zyskał prostszą formę. Eleganckie, poczwórne reflektory LED zostały zintegrowane z karoserią, dając wrażenie harmonii i spójności bryły samochodu.
WŁAŚCIWOŚCI LEXUSA RZ

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNE ŚWIATŁO TYLNE LED

Wyrafinowany, zaawansowany technologicznie tył posiada listwę świetlną LED rozciągniętą na całej szerokości samochodu. Ostry, minimalistyczny wygląd jest wyrazem prostoty i precyzji, które podkreśla dodatkowo charakterystyczny emblemat Lexusa.
WŁAŚCIWOŚCI LEXUSA RZ

SPEKTAKULARNA KAROSERIA BI-TONE

Zwiększona elastyczność konstrukcji pozwoliła na zastosowanie w samochodzie masywniejszych przednich skrzydeł. Efekt wzmacnia opcjonalna, dwukolorowa karoseria Bi-Tone, która wydłuża kontrastującą czarną powierzchnię biegnącą od dachu auta do jego maski.Zwiększona elastyczność konstrukcji pozwoliła na zastosowanie w samochodzie masywniejszych przednich skrzydeł. Efekt wzmacnia opcjonalna dwukolorowa karoseria Bi-Tone, która wydłuża kontrastującą czarną powierzchnię biegnącą od dachu auta do jego maski.
WŁAŚCIWOŚCI LEXUSA RZ

IMPONUJACA SYLWETKA

Linie bocznego profilu samochodu płyną ku tyłowi, tworząc potężną, szeroką sylwetkę. Wygląd tylnej części auta podkreśla jego komfortową przestrzeń i świetne właściwości jezdne. Rozstaw osi o długości 2850 mm potęguje to wrażenie, akcentując doskonałą równowagę i nisko położony środek ciężkości.